Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
Follow Us
Top

Trenerzy

Łukasz Arndt

Czynny zawodnik seniorskiej drużyny Kolektywu Radwanice. W przeszłości występujący w amatorskich klubach na terenie Niemiec i Holandii. Od 2017 roku we Wrocławiu. Specjalista ds. Sprzedaży w międzynarodowej firmie informatycznej. Miłośnik dobrego sportu, ciekawych przeżyć oraz dobrej zabawy. Życiowe motto: „Droga ważniejsza, niż cel.”

Sierpień 2019 – Grassroots UEFA C

CIOS – Centraal Instituut Opleiding Sportleiders (Tłum. Centralny Instytut Szkolenia Liderów Sportu) Sittard-Venlo, Holandia

Rok: 2014 – 2016 Kierunek: Koordynator do spraw sportu i ruchu.

Michał Maślerz

Student Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w Kolektywie Radwanice jako orlik, następnie, młodzik, junior młodszy, junior straszy…aż pewnego dnia zamienił strój piłkarski, na dres trenerski. W wolnym czasie lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca.

Sebastian Kamiński

Były zawodnik juniorskiej Ślęzy Wrocław. Fanatyk, oddychający piłką 24h na dobę. Sumienny i pracowity w każdym calu, wszystko co robi w swoim życiu podporządkowuje piłce. Marzy mu się aby w naszych kochanych Radwanicach zrobić „małą Barcelone”. Zawsze jest pomocny bezinteresownie w każdym aspekcie oraz potrafi powiedzieć swoje zdanie w odpowiednim momencie. Życiowe motto: Granie w piłkę nożną jest bardzo proste, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz, jaka istnieje.

Kinga Guszcza

Trener z licencją grassroots C, w naszym klubie pracuje z najmłodszymi grupami z oddziałów w Św. Katarzynie i Radwanic. Specjalistka od dobrej zabawy na treningu. Motto które przyświeca jej pracy „Piłka nożna musi być dla dzieci zabawą. Jeśli nie ma zabawy to nie ma sensu.” Reprezentantka Polski w Fistballu, największe osiągnięcia w tej dyscyplinie to 6 miejsce na Mistrzostwach Świata w Linz i 5 miejsce w Europie. Prywatnie interesuje się rozwojem psychologicznym dzieci i czyta baardzo dużo książek

Marta Świrdowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada licencje UEFA B. Od najmłodszych lat swoje zainteresowania skupiła na piłce nożnej , czego efektem była gra w najwyższej klasie rozgrywkowej kobiet w piłce nożnej. Wielokrotna zdobywczyni Mistrzostwa Polski Seniorek, Pucharu Polski , zdobywczyni Akademickiego Mistrzostwa Europy. Uczestniczka Ligi Mistrzyń . Od 6 lat swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje młodym adeptom piłki nożnej w EKS Kolektyw Radwanice. Obecnie piastuje stanowisko Wiceprezesa Klubu z którym jest związana.Ponadto pełni funkcję kierownika i wykładowcy w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.