Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
...:Dołącz:... do nas

Kto ogląda

Aktualnie jest 386 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
60893618
odsłon strony od 2006-03-26


Obozy zimowe 2019


...PLAN OBOZU...

Nabór do akademii piłkarskiej EKS KOLEKTYW

Akademia Kolektyw

Wszystkich rodziców chcących zapisać swoje pociechy do naszej szkółki piłkarskiej prosimy o kontakt:
Telefon: 606 914 652 lub 517 058 579.
e-Mail: kolektyw.radwanice @ dolnoslaskizpn.pl
e-Mail 2: ekskolektyw @ gmail.com
(prosimy usunąć spacje)


ZACZYNAMY 3 WRZEŚNIA!!!


Terminy treningów w rundzie jesiennej 2018 roku (sale w okresie zimowym):
GRUPY RADWANICKIE I WSPÓLNE:
Grupa 2014: (Patryk Drożyński) śr, pt. 17:00.
Grupa2013: (Kacper Zelek) śr. 17:00, pt. 17:00.
2011/12 radwanicka.: (Sebastian Kamiński) pon., pt. 17:00.
Grupa 2012 zaawansowana: (Kinga Guszcza), pn. 17:00 Radwanice, pt 18:00 Żerniki.
Grupa 2011 zaawansowana: (Kinga Guszcza) pn. 18:00 Radwanice, śr. 18:00 Żerniki.
Grupa 2009/10 radwanicka. : (Patryk Drożyński) śr. 18:00, pt. 18:00 Radwanice.
Grupa 2010 zaawansowana: (Kacper Zelek) pn. 17:00 Żerniki, śr. 18:00 Radwanice.
Grupa 2009 zaawansowana: (Kacper Zelek) Pon. pn. 19:00, pt. 19:00 Radwanice.
Grupa 2007-8: (Sebastian Kamiński) śr, 19:00, pt. 18:00 Radwanice.
2007 młodzcy: (Mirosław Drożyński) pon. 17:00, wt., czw. 17:00.
2006 młodzicy: (Mirosław Drożyński) wt. 18:30-19:45, czw. 18:00-19:15, Radwanice.
2004/5 trampkarze: (Tomasz Kraszewski)wt. 19:45-21:00, czw. 19:15-20:45, Radwanice.
2002/3 juniorzy młodsi: (Andrzej Gomołysek) pon., śr., pt. 18:00 na boiskach w Żernikach i Radwanicach.
Seniorzy (Michał Radziszewski) pon, wt., czw. 19:00.
Seniorki (Tomasz Kraszewski) wt., czw. 18:45.

TRENINGI W ŚWIĘTEJ KATARZYNIE:
Grupa naborowa 2013/14: pt. 16:00 w Św. Katarzynie.
Grupa 2011/12: (Kinga Guszcza), wt. 16:15, czw. 18:00.
Grupa 2008/09/10 (Kinga Guszcza), wt. 17:30, czw. 19:00.


TRENINGI W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH:

Grupa 2007/9: wt. 19:15, czw. 19:45, Żerniki.
Grupa 2010/11 wt. 18:00, czw. 18:45, Żerniki.
Grupa 2012/13 pocz.:śr. 17:00, pt. 17:00, Żerniki.


Opłaty za treningi osób trenujących w Radwanicach:
Konto: ING Bank Śląski 52 1050 1575 1000 0090 3012 6024.
Naszych darczyńców prosimy o wpłaty na to właśnie konto.
Osoby wpłacające prosimy o wpisywanie w tytule wpłat koniecznie treści: "darowizna na rzecz klubu sportowego EKS Kolektyw + imię i nazwisko dziecka".
EKS Kolektyw, ul. Kolejowa 8, Radwanice, 55-010 Święta Katarzyna.


Wysokości opłat na jesień 2018 roku: 80 złotych miesięcznie.

Rodzeństwo: 140 zł/mc. Trójka rodzeństwa: 200 zł/mc.
Dziękujemy za terminowe przekazywanie opłat.


W celu zgłoszenia zapotrzebowania na klubowy sprzęt sportowy prosimy o kontakt z następującymi osobami:
Marta Świrdowska, tel. 517 058 579, w dni robocze.
Terminy przerw w treningach w drugiej połowie 2018 roku:
22 grudnia - 6 stycznia - przerwa świąteczna.
26 stycznia 2019 - początek ferii zimowych, wyjazd na obóz.


Zimowy obóz sportowy (Wisła):
26 stycznia - 2 lutego 2019.
do wyboru piłarski lub piłkarsko - narciarski.

Szczegóły i zapisy: Grzegorz Bobiński, tel. 606 914 652. Zimowe półkolonie (w Radwanicach i w Żernikach Wrocławskich):
28 stycznia - 1 lutego 2019.
4-8 lutego 2019.

Szczegóły i zapisy: Marta Świrdowska, tel. 517 058 579.



Aktualne badania lekarskie są niezbędne, by móc legalnie brać udział w rozgrywkach piłkarskich.

Weekend 17-18 listopada. Ostatnie mecze młodzieżówek!
Wysłany przez prezesKlub  dnia 16-11-2018 o godz. 12:20:42 (108 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 17 listopada, 13:00 w Smolcu: Sokóół - EKS/UKP.

Trampkarze:
Sobota, 11:00 w Prusicach: Orzeł - EKS/UKP.

Juniorzy:
Sobota, 13:00 w Brzegu Dolnym: AP - UKP/EKS.

Seniorzy:
Sobota, 14:00 w Oleśnicy przy ul. Brzozowej: Pogoń - EKS.



[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Długo oczekiwane zwycięstwo
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 12-11-2018 o godz. 12:15:20 (79 odsłon)

Seniorzy prowadzeni przez trenera Michała Radziszewskiego wystawili swoich kibiców na wielką próbę, gdyż ostatni mecz ligowy wygrali prawie dwa miesiące temu. Tę czarną serię udało się nareszcie przerwać sobotnim zwycięstwem z Kobierzycami.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Weekend 100-lecia niepodległości
Wysłany przez prezesKlub  dnia 08-11-2018 o godz. 12:04:10 (59 odsłon)

To będzie ostatni w tym roku weekend, kiedy będziemy mogli zobaczyć w akcji wszystkie pięć naszych zespołów ligowych.

Trampkarze:
Czwartek, 8 listopada o 17:00 w Radwanicach: EKS/UKP - Pogoń Oleśnica.

Młodzicy:
Sobota, 10 listopada, 10:00 w Radwanicach: EKS - Sokół Marcinkowice.

Juniorzy młodsi:
Sobota, 10 listopada, 10:00 w Żernikach: EKS/UKP - Silesia Gaj Wrocław.

Seniorzy:
Sobota, 10 listopada, 14:00 w Radwnaicach: EKS - GKS Kobierzyce.

Zagrają też niektóre z naszych zespołów dziecięcych, przede wszystkim z roczników 2009 i 2010.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Weekend 3-4 listopada
Wysłany przez prezesKlub  dnia 02-11-2018 o godz. 10:10:26 (58 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 10:00 we Wrocławiu: WKS Śląsk - EKS.

Trampkarze:
Niedziela, 11:00 w Sycowie: Pogoń - UKP/EKS.

Juniorzy młodsi:
Niedziela, 14:00, Wrocław Leśnica: Forza - UKP/EKS.

Lejdis:
Sobota, 11:00, Głogów: Chrobry - EKS.

Seniorzy:
Niedziela, 11:00, Wrocław, ul. Lotnicza: Parasol - EKS.




[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Tak blisko, a tak daleko...
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 29-10-2018 o godz. 12:41:52 (281 odsłon)

Walczyliśmy, biegaliśmy, a nawet strzelaliśmy gole. Nie wystarczyło to jednak na zdobycie choćby punktu z faworyzowanym Moto-Jelczem Oława.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Relacja z pawłowic i zapowiedź weekendu 27-28 października
Wysłany przez prezesKlub  dnia 26-10-2018 o godz. 11:18:52 (93 odsłon)

Krótka relacja z Pawłowic w rozwinięciu.

Młodzicy:
Sobota, 13:00, Radwanice: FC Wrocław Academy.

Tramkparze Olimpiakos/Kolektyw:
Sobota, 13:00 Żerniki Wr.: Fenomen Leśnica.

Juniorzy młodsi Olimpiakos/Kolektyw:
Sobota, 10:00, Radwanice: Błękitni Jerzmanowo.

Seniorzy:
Niedziela, 11:00, Radwanice: Moto-Jelcz Oława.

Lejdis:
Niedziela, 15:00, Radwanice: Ślęza Wrocław.




[ Czytaj więcej... | komentarze?]


20-21 października. Pawłowice i Lubin.
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 19-10-2018 o godz. 14:31:48 (131 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 13:00 w Radwanicach: Pogoń Syców.

Trampkarze EKS/UKP:
Niedziela, 11:00 w Żernikach: Forza Wrocław.

Juniorzy młodsi EKS/UKP:
Sobota, 13:00 w Żernikach: Orzeł Prusice.

Lejdis:
Sobota, 14:00 w Lubinie: Ziemia Lubińska Lubin.

Seniorzy:
Niedziela, 14:00, ul. Przedwiośnie we Wrocławiu: Orzeł Pawłowice.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Remis w ,,czerwonym meczu"
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 16-10-2018 o godz. 12:03:36 (292 odsłon)

Kibice zgromadzeni w niedzielę na radwanickim stadionie obejrzeli sześć bramek i jeszcze więcej kartek. Niestety, po raz kolejny nie udaje nam się wygrać, przez co sytuacja w tabeli czerwono-czarnych mocno się komplikuje.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Olimpia Podgaj i Moto Jelcz Oława w Radwanicach
Wysłany przez prezesKlub  dnia 12-10-2018 o godz. 10:28:33 (219 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 10:00 w Wołowie: MKP - Kolektyw.

Tramkparze:
Sobota, 11:00 w Radwanicach: EKS/Olimpiakos - Energetyk Siechnice.

Juniorzy Młodsi:
Sobota, 13:00 w Miliczu: SP Milicz - EKS/Olimpiakos.

Lejdis:
Sobota, 16:00 w Radwanicach: EKS - Moto Jelcz Oława.

Seniorzy:
Niedziela, 16:00 w Radwanicach: EKS - Olimpia Podgaj.



[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Ramowy plan zimowego obozu sportowego w Wiśle
Wysłany przez prezesKlub  dnia 09-10-2018 o godz. 11:23:19 (132 odsłon)

Wobec licznych zapytań rodziców podajemy ramowy plan działań, jakie planujemy podjąć podczas planowanego na pierwszy tydzień ferii zimowych (26.01-2.02.2019) zimowego obozu sportowego "Wisła 2019".


[ Czytaj więcej... | komentarze?]



Wybierz stronę z 175 stron.
Treningi
TRENINGI NA BOISKU:
SEKCJA MĘSKA:
Seniorzy:
Poniedziałek, Wtorek, czwartek, 19:00.

Juniorzy:
Wtorek, środa o 17:30.

Trampkarze:
Wtorek, czwartek, 17:00.

Młodzicy:
Wtorek, czwartek, 17:00.

Orliki 2007 - trener M. Świrdowska:
Poniedziałek, piątek, 18:00.
Orliki 2008 - trener K. Zelek:
Środa, piątek 18:00.
Grupa 2009 zaawansowani, trener K. Zelek:
Poniedziałek 18:00, piątek, 17:00.
Grupa 20010 zawansowani - trener K. Zelek:
Poniedziałek, środa 17:00.
Grupa 2009/10 początkujący - trener P. Drożyński:
Środa, piątek, 17:00.
Grupa 2011 - trener M. Świrdowska:
Środa 18:00, Piątek 17:00.
Grupa 2012 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 18:00.
Grupa 2013 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 17:00.
Dziewczynki:
Poniedziałek, środa 17:00.

Grupa 2009-11, ZĘBICE, trener K. Zelek:
Wtorek, czwartek, 17:30.

Bramkarze:
Młodsi: wtorek, 18:00.
Starsi: czwartek, 18:00.


Dziewczyny:
Wtorek, 18:30, środa, czwartek 18:30.

Następny mecz
Seniorzy:
Sobota, 10 listopada, 14:00 w Radwanicach: EKS - GKS Kobierzyce.

Lejdis:
Niedziela, 11 listopada, 13:00 w Radwanicach: Kolektyw - UKS Bierutów.

Tabela
Klasa Okręgowa Wrocław - 2018/2019
 LigaPkt.
1. Środa Śląska24
2. Goszcz22
3. Oleśnica22
4. Jelcz-Laskowice22
5. Oława22
6. Kobierzyce20
7. Pawłowice19
8. Żórawina17
9. Sobótka16
10. Podgaj13
11. Parasol13
12. Brzezina12
13. Bierutów11
14. Kolektyw10
15. Energetyk7
16. Strzelinianka1

Konfiguruj


Ostatnia kolejka
2018-11-17
 Kobierzyce
 Bierutów

Zobacz szczegóły
 Strzelinianka
 Energetyk

Zobacz szczegóły
 Oleśnica
 Kolektyw

Zobacz szczegóły
 Podgaj
 Sobótka

Zobacz szczegóły
 Jelcz-Laskowice
 Goszcz

Zobacz szczegóły
 Pawłowice
 Żórawina

Zobacz szczegóły
 Oława
 Brzezina

Zobacz szczegóły
 Parasol
 Środa Śląska

Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz


Następna kolejka
2018-11-24
 Sobótka vs
 Pawłowice
Zobacz szczegóły
 Goszcz vs
 Strzelinianka
Zobacz szczegóły
 Energetyk vs
 Podgaj
Zobacz szczegóły
 Kolektyw vs
 Jelcz-Laskowice
Zobacz szczegóły
 Bierutów vs
 Oleśnica
Zobacz szczegóły
 Środa Śląska vs
 Kobierzyce
Zobacz szczegóły
 Brzezina vs
 Parasol
Zobacz szczegóły
 Żórawina vs
 Oława
Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz



 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.62 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina