Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
Follow Us
Top
 

O Akademii

Jesteśmy największym klubem sportowym na terenie Powiatu Wrocławskiego. Dowiedz się więcej o Akademii.

O akademii

Pracujemy w małych grupach, a do podopiecznych podchodzimy indywidualnie. Każdy otrzymuje szansę, by spróbować swoich sił w Kolektywie i u nas każdy może sie rozwinąć.

Akademia Piłkarska EKS Kolektyw powstała w 2003 roku z inicjatywy miłośników futbolu z Radwanic i okolic. Założyciele klubu juź od pierwszych lat stawiali sobie za cel szkolenie dzieci i młodzieży.  Aktualnie, po połączeniu z akademia piłkarską UKP Olimpiakos  jesteśmy największym klubem sportowym na terenie Powiatu Wrocławskiego.  Mamy zorganizowany pełny system szkolenia dla dzieci już od czwartego roku życia!

Nasze zajęcia pozwalają najmłodszym adeptom piłki nożnej realizować ich marzenia i pasję.  W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt sportowy, dostosowany do warunków lokalnych plan szkolenia oraz pasję, którą nasze trenerki i trenerzy przekazują swoim podopiecznym podczas każdych zajęć.  Nasz klub ma czerwono – czarne barwy.

MINI-druzyna
Drużyna

DLA NAS KAŻDY JEST WAŻNY to hasło, które przyświeca naszym działaniom już od lat. Tu nikt nie zginie pośród  tłumów anonimowych zawodników. Pracujemy w małych grupach, a do podopiecznych podchodzimy indywidualnie. Każdy otrzymuje szansę, by spróbować swoich sił w Kolektywie i u nas każdy może sie rozwinąć.

MINI-baza
Baza treningowa

Nasi zawodnicy trenują na bardzo dobrze przygotowanych boiskach, a w okresie zimowym w nowoczesnych halach Gminy Siechnice. Klub dokłada starań, by również na własną rękę poprawiać dostępną bazę sportową. Trenując korzystamy z nowoczesnego sprzętu sportowego.

rozwój piłkarza
Rozwój

W naszym klubie możesz zostać nie tylko piłkarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem, gdyż podczas naszego procesu szkoleniowego aspekty wychowawczezajmują szczególne miejsce.  KSZTAŁTUJEMY RÓWNIEŻ CHARAKTERY!

Obozy

Organizujemy obozy, półkolonie, sportowe pikniki rodzinne, treningi indywidualne, spotkania integracyjne, mikołajki. Z nami nigdy nie będziesz nudzić się!

Baza treningowa

Gdzie nas znajdziesz

Prowadzimy zajęcia na terenie Gminy Siechnice:

  • w Radwanicach (stadion osiedlowy, orlik) przy ul. Gwiaździstej,
  • w Żernikach Wrocławskich (stadion osiedlowy) przy ul. Parkowej,
  • w Świętej Katarzynie (boisko) przy ul. Żernickiej.

W okresie zimowym korzystamy z hal sportowych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych na terenie tych miejscowości.