Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
Follow Us
Top
 

Sponsorzy

Na stronie prezentujemy listę Sponsorów Kolektywu Radwanice

Gmina Siechnice

Nasza jednostka samorządu terytorialnego od początku istnienia klubu wspiera nas corocznymi dotacjami oraz udostępnia obiekty sportowe.

Gmina Siechnice

Farby KABE

Naszym sponsorem jest firma „Farby KABE”. KABE Swiss Group, w skład której wchodzi Farby KABE Polska, to grupa firm działających na arenie międzynarodowej w branży budowlanej i przemysłowej, kierujących się wspólnymi wartościami takimi jak tradycja, jakość, partnerstwo, uczciwość, odpowiedzialny biznes.

Królowe Czystości

Naszym sponsorem jest firma „Królowe Czystości”. To profesjonalna firma sprzątająca z siedzibą we Wrocławiu, która wspiera nasz klub w codziennym funkcjonowaniu.

📢 Przekaż 1% podatku i wesprzyj
EKS Kolektyw! ⚽️

Drodzy Przyjaciele Sportu,

Mamy dla Was fantastyczną okazję, abyście mogli wesprzeć nasz lokalny klub sportowy – EKS Kolektyw – w prosty i bezkosztowy sposób! Przekazując 1% podatku na naszą działalność, pomagasz rozwijać talenty młodych zawodników, organizować treningi i zawody oraz zapewnić dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych.

Wystarczy wpisać KRS EKS Kolektyw: 0000 408 261 w odpowiednim miejscu w PIT. Razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy!

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie sportowych marzeń młodych zawodników. Przekażcie 1% i razem cieszmy się z sukcesów sportowych! 💪🤩

Zespół EKS Kolektyw

1-procent-kolektyw