Championship
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis tincidunt, dui nec consequat vulputate.
Join The Club
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
Follow Us
Top
 

Oferta treningowa

"Trenuj dziś, by jutro zdobyć swoje największe triumfy na boisku i poza nim!"

Treningi indywidualne

Nasze treningi indywidualne to doskonała okazja do zindywidualizowanego rozwoju umiejętności piłkarskich. Nasi doświadczeni trenerzy skupią się na dostosowaniu programu do Twoich celów i umiejętności, co pozwoli na szybszy postęp. Niezależnie od poziomu zaawansowania, zaoferujemy profesjonalne wsparcie, aby pomóc Ci osiągnąć wyższy poziom gry.

Treningi grupowe

Dla naszych młodszych adeptów piłki nożnej oferujemy dynamiczne treningi grupowe. Nasze grupy młodzieżowe są podzielone na różne poziomy zaawansowania, aby każde dziecko mogło trenować w odpowiedniej grupie wiekowej i umiejętnościowej. Poprzez interakcję z rówieśnikami, dzieci rozwijają umiejętności zespołowe, uczy się współpracy i budują trwałe przyjaźnie.

Obozy i Półkolonie

Nasze obozy i półkolonie to doskonały sposób na połączenie piłkarskiej przygody z wakacyjną zabawą. Organizujemy intensywne, ale również pełne radości obozy piłkarskie, podczas których uczestnicy pod okiem naszych trenerów będą doskonalić technikę, taktykę i kondycję. Poza treningami piłkarskimi, planujemy także różnorodne atrakcje i gry, które sprawią, że wakacje będą niezapomniane.

Radość z gry!

Dołącz do naszego klubu, aby odkryć piłkarski potencjał, nawiązać nowe przyjaźnie i przede wszystkim czerpać radość z gry w piłkę nożną. Niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności, w Kolektyw Radwanice każde dziecko znajdzie swoje miejsce i szansę na rozwijanie swojego talentu

Chcesz skorzystać z oferty?

Cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę i jesteś zainteresowany/a naszą ofertą treningową. Jeśli uwielbiasz piłkę nożną tak samo jak my, to znalazłeś/aś odpowiednie miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności, poznawać nowych przyjaciół i czerpać radość z gry!

 

Nasi wykwalifikowani trenerzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci w osiągnięciu swojego pełnego potencjału piłkarskiego. Chcemy, aby każdy uczestnik naszych treningów odkrył radość z gry w piłkę nożną i poczuł dumę z własnych osiągnięć.

 

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej piłkarskiej rodziny!

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów, zapisywać się na treningi i wziąć udział w naszych atrakcyjnych aktywnościach.