Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Poznaj naszą ...:Historię:...

Kto ogląda

Aktualnie jest 359 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
60808777
odsłon strony od 2006-03-26


Obozy zimowe 2019


...PLAN OBOZU...

Nabór do akademii piłkarskiej EKS KOLEKTYW

Akademia Kolektyw

Wszystkich rodziców chcących zapisać swoje pociechy do naszej szkółki piłkarskiej prosimy o kontakt:
Telefon: 606 914 652 lub 517 058 579.
e-Mail: kolektyw.radwanice @ dolnoslaskizpn.pl
e-Mail 2: ekskolektyw @ gmail.com
(prosimy usunąć spacje)


ZACZYNAMY 3 WRZEŚNIA!!!


Terminy treningów w rundzie jesiennej 2018 roku (sale w okresie zimowym):
GRUPY RADWANICKIE I WSPÓLNE:
Grupa 2014: (Patryk Drożyński) śr, pt. 17:00.
Grupa2013: (Kacper Zelek) śr. 17:00, pt. 17:00.
2011/12 radwanicka.: (Sebastian Kamiński) pon., pt. 17:00.
Grupa 2012 zaawansowana: (Kinga Guszcza), pn. 17:00 Radwanice, pt 18:00 Żerniki.
Grupa 2011 zaawansowana: (Kinga Guszcza) pn. 18:00 Radwanice, śr. 18:00 Żerniki.
Grupa 2009/10 radwanicka. : (Patryk Drożyński) śr. 18:00, pt. 18:00 Radwanice.
Grupa 2010 zaawansowana: (Kacper Zelek) pn. 17:00 Żerniki, śr. 18:00 Radwanice.
Grupa 2009 zaawansowana: (Kacper Zelek) Pon. pn. 19:00, pt. 19:00 Radwanice.
Grupa 2007-8: (Sebastian Kamiński) śr, 19:00, pt. 18:00 Radwanice.
2007 młodzcy: (Mirosław Drożyński) pon. 17:00, wt., czw. 17:00.
2006 młodzicy: (Mirosław Drożyński) wt. 18:30-19:45, czw. 18:00-19:15, Radwanice.
2004/5 trampkarze: (Tomasz Kraszewski)wt. 19:45-21:00, czw. 19:15-20:45, Radwanice.
2002/3 juniorzy młodsi: (Andrzej Gomołysek) pon., śr., pt. 18:00 na boiskach w Żernikach i Radwanicach.
Seniorzy (Michał Radziszewski) pon, wt., czw. 19:00.
Seniorki (Tomasz Kraszewski) wt., czw. 18:45.

TRENINGI W ŚWIĘTEJ KATARZYNIE:
Grupa naborowa 2013/14: pt. 16:00 w Św. Katarzynie.
Grupa 2011/12: (Kinga Guszcza), wt. 16:15, czw. 18:00.
Grupa 2008/09/10 (Kinga Guszcza), wt. 17:30, czw. 19:00.


TRENINGI W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH:

Grupa 2007/9: wt. 19:15, czw. 19:45, Żerniki.
Grupa 2010/11 wt. 18:00, czw. 18:45, Żerniki.
Grupa 2012/13 pocz.:śr. 17:00, pt. 17:00, Żerniki.


Opłaty za treningi osób trenujących w Radwanicach:
Konto: ING Bank Śląski 52 1050 1575 1000 0090 3012 6024.
Naszych darczyńców prosimy o wpłaty na to właśnie konto.
Osoby wpłacające prosimy o wpisywanie w tytule wpłat koniecznie treści: "darowizna na rzecz klubu sportowego EKS Kolektyw + imię i nazwisko dziecka".
EKS Kolektyw, ul. Kolejowa 8, Radwanice, 55-010 Święta Katarzyna.


Wysokości opłat na jesień 2018 roku: 80 złotych miesięcznie.

Rodzeństwo: 140 zł/mc. Trójka rodzeństwa: 200 zł/mc.
Dziękujemy za terminowe przekazywanie opłat.


W celu zgłoszenia zapotrzebowania na klubowy sprzęt sportowy prosimy o kontakt z następującymi osobami:
Marta Świrdowska, tel. 517 058 579, w dni robocze.
Terminy przerw w treningach w drugiej połowie 2018 roku:
22 grudnia - 6 stycznia - przerwa świąteczna.
26 stycznia 2019 - początek ferii zimowych, wyjazd na obóz.


Zimowy obóz sportowy (Wisła):
26 stycznia - 2 lutego 2019.
do wyboru piłarski lub piłkarsko - narciarski.

Szczegóły i zapisy: Grzegorz Bobiński, tel. 606 914 652. Zimowe półkolonie (w Radwanicach i w Żernikach Wrocławskich):
28 stycznia - 1 lutego 2019.
4-8 lutego 2019.

Szczegóły i zapisy: Marta Świrdowska, tel. 517 058 579.



Aktualne badania lekarskie są niezbędne, by móc legalnie brać udział w rozgrywkach piłkarskich.

Weekend 17-18 listopada. Ostatnie mecze młodzieżówek!
Wysłany przez prezesKlub  dnia 16-11-2018 o godz. 12:20:42 (59 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 17 listopada, 13:00 w Smolcu: Sokóół - EKS/UKP.

Trampkarze:
Sobota, 11:00 w Prusicach: Orzeł - EKS/UKP.

Juniorzy:
Sobota, 13:00 w Brzegu Dolnym: AP - UKP/EKS.

Seniorzy:
Sobota, 14:00 w Oleśnicy przy ul. Brzozowej: Pogoń - EKS.



[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Długo oczekiwane zwycięstwo
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 12-11-2018 o godz. 12:15:20 (66 odsłon)

Seniorzy prowadzeni przez trenera Michała Radziszewskiego wystawili swoich kibiców na wielką próbę, gdyż ostatni mecz ligowy wygrali prawie dwa miesiące temu. Tę czarną serię udało się nareszcie przerwać sobotnim zwycięstwem z Kobierzycami.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Weekend 100-lecia niepodległości
Wysłany przez prezesKlub  dnia 08-11-2018 o godz. 12:04:10 (54 odsłon)

To będzie ostatni w tym roku weekend, kiedy będziemy mogli zobaczyć w akcji wszystkie pięć naszych zespołów ligowych.

Trampkarze:
Czwartek, 8 listopada o 17:00 w Radwanicach: EKS/UKP - Pogoń Oleśnica.

Młodzicy:
Sobota, 10 listopada, 10:00 w Radwanicach: EKS - Sokół Marcinkowice.

Juniorzy młodsi:
Sobota, 10 listopada, 10:00 w Żernikach: EKS/UKP - Silesia Gaj Wrocław.

Seniorzy:
Sobota, 10 listopada, 14:00 w Radwnaicach: EKS - GKS Kobierzyce.

Zagrają też niektóre z naszych zespołów dziecięcych, przede wszystkim z roczników 2009 i 2010.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Weekend 3-4 listopada
Wysłany przez prezesKlub  dnia 02-11-2018 o godz. 10:10:26 (51 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 10:00 we Wrocławiu: WKS Śląsk - EKS.

Trampkarze:
Niedziela, 11:00 w Sycowie: Pogoń - UKP/EKS.

Juniorzy młodsi:
Niedziela, 14:00, Wrocław Leśnica: Forza - UKP/EKS.

Lejdis:
Sobota, 11:00, Głogów: Chrobry - EKS.

Seniorzy:
Niedziela, 11:00, Wrocław, ul. Lotnicza: Parasol - EKS.




[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Tak blisko, a tak daleko...
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 29-10-2018 o godz. 12:41:52 (272 odsłon)

Walczyliśmy, biegaliśmy, a nawet strzelaliśmy gole. Nie wystarczyło to jednak na zdobycie choćby punktu z faworyzowanym Moto-Jelczem Oława.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Relacja z pawłowic i zapowiedź weekendu 27-28 października
Wysłany przez prezesKlub  dnia 26-10-2018 o godz. 11:18:52 (86 odsłon)

Krótka relacja z Pawłowic w rozwinięciu.

Młodzicy:
Sobota, 13:00, Radwanice: FC Wrocław Academy.

Tramkparze Olimpiakos/Kolektyw:
Sobota, 13:00 Żerniki Wr.: Fenomen Leśnica.

Juniorzy młodsi Olimpiakos/Kolektyw:
Sobota, 10:00, Radwanice: Błękitni Jerzmanowo.

Seniorzy:
Niedziela, 11:00, Radwanice: Moto-Jelcz Oława.

Lejdis:
Niedziela, 15:00, Radwanice: Ślęza Wrocław.




[ Czytaj więcej... | komentarze?]


20-21 października. Pawłowice i Lubin.
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 19-10-2018 o godz. 14:31:48 (123 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 13:00 w Radwanicach: Pogoń Syców.

Trampkarze EKS/UKP:
Niedziela, 11:00 w Żernikach: Forza Wrocław.

Juniorzy młodsi EKS/UKP:
Sobota, 13:00 w Żernikach: Orzeł Prusice.

Lejdis:
Sobota, 14:00 w Lubinie: Ziemia Lubińska Lubin.

Seniorzy:
Niedziela, 14:00, ul. Przedwiośnie we Wrocławiu: Orzeł Pawłowice.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Remis w ,,czerwonym meczu"
Wysłany przez prezesSeniorzy  dnia 16-10-2018 o godz. 12:03:36 (284 odsłon)

Kibice zgromadzeni w niedzielę na radwanickim stadionie obejrzeli sześć bramek i jeszcze więcej kartek. Niestety, po raz kolejny nie udaje nam się wygrać, przez co sytuacja w tabeli czerwono-czarnych mocno się komplikuje.


[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Olimpia Podgaj i Moto Jelcz Oława w Radwanicach
Wysłany przez prezesKlub  dnia 12-10-2018 o godz. 10:28:33 (211 odsłon)

Młodzicy:
Sobota, 10:00 w Wołowie: MKP - Kolektyw.

Tramkparze:
Sobota, 11:00 w Radwanicach: EKS/Olimpiakos - Energetyk Siechnice.

Juniorzy Młodsi:
Sobota, 13:00 w Miliczu: SP Milicz - EKS/Olimpiakos.

Lejdis:
Sobota, 16:00 w Radwanicach: EKS - Moto Jelcz Oława.

Seniorzy:
Niedziela, 16:00 w Radwanicach: EKS - Olimpia Podgaj.



[ Czytaj więcej... | komentarze?]


Ramowy plan zimowego obozu sportowego w Wiśle
Wysłany przez prezesKlub  dnia 09-10-2018 o godz. 11:23:19 (122 odsłon)

Wobec licznych zapytań rodziców podajemy ramowy plan działań, jakie planujemy podjąć podczas planowanego na pierwszy tydzień ferii zimowych (26.01-2.02.2019) zimowego obozu sportowego "Wisła 2019".


[ Czytaj więcej... | komentarze?]



Wybierz stronę z 175 stron.
Treningi
TRENINGI NA BOISKU:
SEKCJA MĘSKA:
Seniorzy:
Poniedziałek, Wtorek, czwartek, 19:00.

Juniorzy:
Wtorek, środa o 17:30.

Trampkarze:
Wtorek, czwartek, 17:00.

Młodzicy:
Wtorek, czwartek, 17:00.

Orliki 2007 - trener M. Świrdowska:
Poniedziałek, piątek, 18:00.
Orliki 2008 - trener K. Zelek:
Środa, piątek 18:00.
Grupa 2009 zaawansowani, trener K. Zelek:
Poniedziałek 18:00, piątek, 17:00.
Grupa 20010 zawansowani - trener K. Zelek:
Poniedziałek, środa 17:00.
Grupa 2009/10 początkujący - trener P. Drożyński:
Środa, piątek, 17:00.
Grupa 2011 - trener M. Świrdowska:
Środa 18:00, Piątek 17:00.
Grupa 2012 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 18:00.
Grupa 2013 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 17:00.
Dziewczynki:
Poniedziałek, środa 17:00.

Grupa 2009-11, ZĘBICE, trener K. Zelek:
Wtorek, czwartek, 17:30.

Bramkarze:
Młodsi: wtorek, 18:00.
Starsi: czwartek, 18:00.


Dziewczyny:
Wtorek, 18:30, środa, czwartek 18:30.

Następny mecz
Seniorzy:
Sobota, 10 listopada, 14:00 w Radwanicach: EKS - GKS Kobierzyce.

Lejdis:
Niedziela, 11 listopada, 13:00 w Radwanicach: Kolektyw - UKS Bierutów.

Tabela
Klasa Okręgowa Wrocław - 2018/2019
 LigaPkt.
1. Środa Śląska24
2. Goszcz22
3. Oleśnica22
4. Jelcz-Laskowice22
5. Oława22
6. Kobierzyce20
7. Pawłowice19
8. Żórawina17
9. Sobótka16
10. Podgaj13
11. Parasol13
12. Brzezina12
13. Bierutów11
14. Kolektyw10
15. Energetyk7
16. Strzelinianka1

Konfiguruj


Ostatnia kolejka
2018-11-10
 Brzezina
 Pawłowice

Zobacz szczegóły
 Jelcz-Laskowice
 Strzelinianka

Zobacz szczegóły
 Żórawina
 Podgaj

Zobacz szczegóły
 Goszcz
 Oleśnica

Zobacz szczegóły
 Sobótka
 Energetyk

Zobacz szczegóły
 Kolektyw
 Kobierzyce

Zobacz szczegóły
 Bierutów
 Parasol

Zobacz szczegóły
 Środa Śląska
 Oława

Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz


Następna kolejka
2018-11-17
 Oleśnica vs
 Kolektyw
Zobacz szczegóły
 Strzelinianka vs
 Energetyk
Zobacz szczegóły
 Jelcz-Laskowice vs
 Goszcz
Zobacz szczegóły
 Podgaj vs
 Sobótka
Zobacz szczegóły
 Pawłowice vs
 Żórawina
Zobacz szczegóły
 Oława vs
 Brzezina
Zobacz szczegóły
 Parasol vs
 Środa Śląska
Zobacz szczegóły
 Kobierzyce vs
 Bierutów
Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz



 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.87 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina