Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Zdjęcia w ...:Galerii:... mogą być komentowane - ...:Rejestracja:....

Kto ogląda

Aktualnie jest 266 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
47974925
odsłon strony od 2006-03-26


EKS Kolektyw Radwanice vs Amator Oleśnica Mała - raport meczowy
Wysłany przez dudzietz  dnia 28-03-2006 o godz. 18:24:03 (2998 odsłon)

Stało się, zainaugurowaliśmy ligę.


[komentarze? | EKS Kolektyw Radwani]


News ©
Treningi
TRENINGI NA BOISKU:
SEKCJA MĘSKA:
Seniorzy:
Poniedziałek, Wtorek, czwartek, 19:00.

Juniorzy:
Wtorek, czwartek o 18:30.

Trampkarze:
Wtorek, środa, czwartek, 17:00.

Młodzicy:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, 17:00.

Orliki 2007 - trener M. Świrdowska:
Poniedziałek, piątek, 18:00.
Orliki 2008 - trener K. Zelek:
Środa, piątek 18:00.
Grupa 2009 zaawansowani, trener K. Zelek:
Poniedziałek 18:00, piątek, 17:00.
Grupa 20010 zawansowani - trener K. Zelek:
Poniedziałek, środa 17:00.
Grupa 2009/10 początkujący - trener P. Drożyński:
Środa, piątek, 17:00.
Grupa 2011 - trener M. Świrdowska:
Środa 18:00, Piątek 17:00.
Grupa 2012 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 18:00.
Grupa 2013 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 17:00.
Dziewczynki:
Poniedziałek, środa 17:00.

Grupa 2009-11, ZĘBICE, trener K. Zelek:
Wtorek, czwartek, 17:30.

Bramkarze:
Młodsi: wtorek, 18:00.
Starsi: czwartek, 18:00.


Dziewczyny:
Wtorek, 18:30, środa, czwartek 18:30.

Następny mecz
Seniorzy:
Sobota, 7 października, 16:00, Radwanice: Polonia Środa Śląska.

Lejdis:
Sobota,7 października, 17:00, Lubin: UKS Ziemia Lubińska.


Tabela
Klasa Okręgowa Wrocław - 2017/2018
 LigaPkt.
1. Prusice21
2. Mirków18
3. Brzezina18
4. Środa Śląska16
5. Sobótka16
6. Kobierzyce16
7. Bierutów13
8. Jelcz-Laskowice13
9. Żórawina12
10. Strzelinianka9
11. Kolektyw9
12. Wratislavia7
13. Energetyk6
14. Sadowice4
15. Brzeg0
16. Bystrzyca 0

Konfiguruj


Ostatnia kolejka
2017-10-14
 Środa Śląska
 Prusice

Zobacz szczegóły
 Bierutów
 Bystrzyca

Zobacz szczegóły
 Energetyk
 Kolektyw

Zobacz szczegóły
 Jelcz-Laskowice
 Mirków

Zobacz szczegóły
 Brzeg
 Kobierzyce

Zobacz szczegóły
 Sobótka
 Żórawina

Zobacz szczegóły
 Sadowice
 Brzezina

Zobacz szczegóły
 Wratislavia
 Strzelinianka

Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz


Następna kolejka
2017-10-21
 Prusice vs
 Energetyk
Zobacz szczegóły
 Kobierzyce vs
 Bystrzyca
Zobacz szczegóły
 Brzezina vs
 Środa Śląska
Zobacz szczegóły
 Strzelinianka vs
 Bierutów
Zobacz szczegóły
 Brzeg vs
 Sadowice
Zobacz szczegóły
 Żórawina vs
 Wratislavia
Zobacz szczegóły
 Mirków vs
 Sobótka
Zobacz szczegóły
 Kolektyw vs
 Jelcz-Laskowice
Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz



 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.22 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina