Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Ogladaj nasze ...:Filmy:...

Kto ogląda

Aktualnie jest 214 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
48874650
odsłon strony od 2006-03-26


Festyn w Żórawinie
Wysłany przez p_dudzietzJuniorzy Młodsi  dnia 13-10-2013 o godz. 20:50:33 (1872 odsłon)

krachu8 napisał "12.10.2013 r. mecz juniorów starszych
KS ŻÓRAWINA - KOLEKTYW RADWANICE 2-6 (1-2)
"


[Czytaj więcej... | 1 komentarz | Juniorzy]


News ©
Treningi
TRENINGI NA BOISKU:
SEKCJA MĘSKA:
Seniorzy:
Poniedziałek, Wtorek, czwartek, 19:00.

Juniorzy:
Wtorek, czwartek o 18:30.

Trampkarze:
Wtorek, środa, czwartek, 17:00.

Młodzicy:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, 17:00.

Orliki 2007 - trener M. Świrdowska:
Poniedziałek, piątek, 18:00.
Orliki 2008 - trener K. Zelek:
Środa, piątek 18:00.
Grupa 2009 zaawansowani, trener K. Zelek:
Poniedziałek 18:00, piątek, 17:00.
Grupa 20010 zawansowani - trener K. Zelek:
Poniedziałek, środa 17:00.
Grupa 2009/10 początkujący - trener P. Drożyński:
Środa, piątek, 17:00.
Grupa 2011 - trener M. Świrdowska:
Środa 18:00, Piątek 17:00.
Grupa 2012 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 18:00.
Grupa 2013 - trener M. Siekierski:
Poniedziałek, środa 17:00.
Dziewczynki:
Poniedziałek, środa 17:00.

Grupa 2009-11, ZĘBICE, trener K. Zelek:
Wtorek, czwartek, 17:30.

Bramkarze:
Młodsi: wtorek, 18:00.
Starsi: czwartek, 18:00.


Dziewczyny:
Wtorek, 18:30, środa, czwartek 18:30.

Następny mecz
Seniorzy:
Sobota, 4 listopada, 14:00, Radwanice: Wratislavia.

Lejdis:
Sobota, 4 listopada, 12:00, Jelenia Góra: Orlik.


Tabela
Klasa Okręgowa Wrocław - 2017/2018
 LigaPkt.
1. Prusice30
2. Brzezina27
3. Mirków25
4. Kobierzyce25
5. Sobótka24
6. Bierutów19
7. Kolektyw19
8. Żórawina17
9. Jelcz-Laskowice16
10. Środa Śląska16
11. Strzelinianka14
12. Energetyk12
13. Sadowice10
14. Wratislavia9
15. Bystrzyca 0
16. Brzeg0

Konfiguruj


Ostatnia kolejka
2017-11-11
 Bierutów
 Kolektyw
3
1
Zobacz szczegóły
 Środa Śląska
 Kobierzyce
0
7
Zobacz szczegóły
 Bystrzyca
 Mirków

Zobacz szczegóły
 Energetyk
 Sadowice
2
1
Zobacz szczegóły
 Strzelinianka
 Żórawina
0
0
Zobacz szczegóły
 Jelcz-Laskowice
 Brzeg
6
0
Zobacz szczegóły
 Sobótka
 Brzezina
4
2
Zobacz szczegóły
 Wratislavia
 Prusice
2
9
Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz


Następna kolejka
2017-11-18
 Sadowice vs
 Jelcz-Laskowice
Zobacz szczegóły
 Kobierzyce vs
 Żórawina
Zobacz szczegóły
 Środa Śląska vs
 Energetyk
Zobacz szczegóły
 Mirków vs
 Strzelinianka
Zobacz szczegóły
 Kolektyw vs
 Bystrzyca
Zobacz szczegóły
 Prusice vs
 Bierutów
Zobacz szczegóły
 Brzezina vs
 Wratislavia
Zobacz szczegóły
 Brzeg vs
 Sobótka
Zobacz szczegóły

Konfiguruj | Pełen Terminarz



 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.37 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina