Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

48917129
odsłon strony od 2006-03-26

Wszędzie dobrze, ale w swojej gminie najlepiej
Posted on 04-11-2007 o godz. 19:38:03 Seniorzy

Szaluna dokonała czegoś, co w ostatnim czasie rzadko się zdarza. Nie przegrała z nami.

Oczywiście nasi rywale będą przez najbliższe pół roku twierdzić, że gdyby nie sędziowie...

Prawda jest taka, że wywalczyli remis tylko ze względu na pecha Kuli, który niestety nie miał dziś najlepszego dnia oraz generalnie naszą niedokładność. Trzeba jednak im przyznać, że walczyli niczym lwy.

LKS 1970 Szaluna Zębice - Kolektyw Radwanice 2-2 (2-1).
Gole: Fitrzyk i Nadbrzeski - Zióło, Solin.
Sędziował: pan Gołdyn-Król z asystentami; widzów ok. 80 (większość od nas).

'63 - Karpiu za Bennego;

Od początku graliśmy piłkę na znacznie wyższym poziomie umiejętności. Rywal z kolei na niewiarygodnym poziomie zaciętości. My atakowaliśmy, oni kontrowali mając trójkę Ruski - Fitrzyk - Sas. Reszta Szaluńców broniła. Po 19 minutach jednak jest 1-0. Błąd Damiana, dośrodkowanie, nieporozumienie Kuli i Rafała i Fitrzyk strzela głową obok interweniującego bramkarza gości. My atakujemy i w 28 minucie Zióło strzałem z daleka myli Karbownika, który nie przewidział, że piłka skręci. 1-1. Rozkręcamy się z minuty na minutę. A tu tuż przed przerwą 2-1. Grający trener Szaluńców kopnął przed siebie i stojący za daleko Kula daje się piłce przeskoczyć. Fatalna sprawa.

Druga połowa o mało nie zakończyła się katastrofą. Gol Zębic, lecz sędzia sygnalizuje spalonego. Oczywiście Szaluńcy twierdzą, że spalonego być nie mogło. Chwilę później Solin trafia na 2-2. Zaczynamy atakować, lecz bez ładu i dokładności. Rywal kontruje mając swych trzech harpaganów z przodu. Kula broni sam na sam. Co chwila wydaje się, że tym razem piłka dograna ze skrzydła w końcu wpadnie. Nie wpadła.

Jesień kończymy z przewaą 2 punktów nad rezerwami wrocławskiej Odry. 6 punktów mamy nad Sołtkami. Wiosna będzie ciekawa, a zima nie tak spokojna jak w wypadku naszej wygranej dzisiaj, co jednak nam się nie udało.

Pamietacie, kiedy ostatni raz przegraliśmy mecz o punkty???

Już za 5 miesięcy kolejny mecz. Do Radwanic (a może na inne boisko) przyjedzie wicelider na mecz o 6 punktów. Czas na podsumowania przyjdzie potem.

Powiązane artykuły

Seniorzy

"Wszędzie dobrze, ale w swojej gminie najlepiej" | Logowanie/Założenie konta | 55 komentarze | _SEARCHDIS
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: Wszędzie dobrze, ale w swojej gminie najlepiej (Wynik: 0)
przez Anonim dnia 04-11-2007 o godz. 20:19:25
3 bramka dla szaluny została niesłusznie nieuznana poza tym w pierwszej połowie też zagwizdał spalonego gdy nasz wychodził sam na sam...gwizdał cały czas dla was..

Re: Wszędzie dobrze, ale w swojej gminie najlepiej (Wynik: 1)
przez Krzylek dnia 04-11-2007 o godz. 22:47:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dobra po co to sie kłocic, ktore macie miejsce Zebice w tablei bo zapomnialem spojrzec??? Pozdrawiam

przez dudzietz dnia 05-11-2007 o godz. 08:01:03
Szkoda, że nie zagraliśmy na tyle dobrze, żeby wygrać. No ale wielkiej tragedii nie ma. Mamy dobrą pozycję wyjściową i to inni muszą liczyć, że się potkniemy. A przed nami przerwa a potem dość spokojne przygotowania.

Przed sezonem chyba nikt by nie narzekał na 8 zwycięstw i 2 remisy. Szkoda, że remisy akurat z drużynami z naszej gminy no ale taka jest specyfika wiejskiej piłki :)

przez Stefan dnia 05-11-2007 o godz. 10:04:46
Powyższa dyskusja jest na poziomie wioski zaściankowej. Nie mamy co się dziwić, że kiedy jedziemy na mecze do Wrocławskich drużyn to niektóre z nich wyzywają nas od buraków czy wieśniaków. Oni czytają co się pisze. Anonim z Zębic powinien wstydzić się samego siebie. Prawdziwy kibic nie zniża się do takiego poziomu. Zawsze jest ktoś winny tylko nie ja. Byli sędziowie i oni decydują, jak mecz się toczy. Przestańcie już dyskutować – bo jest to niesmaczne. Derby zawsze są ciężkie. Mecz był twardy i ciekawy. Kolektyw strzelił bramki ładne z akcji. Zębice strzeliły bramki przypadkowe. Na tym polega piękno piłki, że jest nieprzewidywalny wynik i są emocje. W taki sposób należy podchodzić do kibicowania a nie obrzucać się błotem. Dyskusja jest wskazana, ale musi mieć swój styl. Do zobaczenia na wiosnę. Drużynie z Zbiec życzę, aby mieli jak najmniej kibiców podobnych do w/w anonima – są to jednostki. Znam i wiem, że jest dużo wspaniałych kibiców w Ziębicach.

przez Anonim dnia 05-11-2007 o godz. 15:03:55
piszecie że nie strzeliliśmy żadnej bramki z akcji bo przeciwko wam nie trzeba robić akcji tylko turlać albo kozłować piłkę bo bramkarz i tak jej nie złapie bo jest za słaby i za gruby to po co robić akcje?

przez Anonim dnia 05-11-2007 o godz. 18:28:05
NIe wiem jak wygladal przebieg meczu ale wy jestescie klubem ktory musi sie sam dowartosciowywac.. ja nie wiem.. na co te dyskusje.. jak wy 4 mecze z rzedu wygrywacie w 90 minucie to nikt nic nie mowi a wy uwazacie sie w takich sytuacjach za bogow.. ale tak nie jest.. poprostu macie szczescie nie gracie rewelacyjnej pilki.. nie wiem dlaczego w B klasowym zespole ludzie uwazaja sie za pilkarzy i klub formatu np. Bayermu albo Chelsea.. Szaluna strzelila gole i o to chodzi...nawet mogli w 11 wejsc w pole karne i strzelic ale gol jest golem...a co wy robicie..?;> udalo wiam sie strzelic bramkei juz..."piekna bramka "..."ale nasz zawodnik przepiekna bramke strzelil" no co to ma byc..?;> zejdzcie troszke na ziemie bo naprawde pana Boga za nogi nie zlapaliscie.. !! Pozdawiam

przez Anonim dnia 06-11-2007 o godz. 08:42:52
może i jest gruby, ale dzisiaj cieszy sie z 1 miejsca, a ty?...... frajerze- tylko do jednego internauty

przez Anonim dnia 06-11-2007 o godz. 19:32:23
a i jeszcze jedno pytanie: dlaczego akurat w meczu przeciwko nam nie nakreciliscie filmu?

przez Anonim dnia 09-11-2007 o godz. 12:55:22
cytat z waszej strony : ,remis z taką drużyną jak my to wkońcu wielkie osiągnięcie PHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHHHHHHAHAHHAHAHA