Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice bannerPROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Ogladaj nasze ...:Filmy:...

Kto ogląda

Aktualnie jest 322 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
63016707
odsłon strony od 2006-03-26


Podsumowanie roku 2017
Posted on 13-12-2017 o godz. 09:27:34 Klub

Rok 2017 obfitował w przeróżne wydarzenia, w tym kilka wcześniej nienotowanych. Kolektyw zamyka go największy w swojej historii, sklasyfikowany w piłarskiej hierarchii również najwyżej w swojej piętnastoletniej historii.

SKRZATY:
Tu byliśmy naprawdę silni. Zamykamy rok z dwoma grupami dzieci w wieku wrręcz niemowlęcym. Trener Siekierski zachęca do sportu najmłodszych z roczników 2012, 2013, a są tez pojedynczy adepci urodzeni całkiem niedawno - w roku 2014! Grupa trener Świrdowskiej (rocznik 2011) liczy przeszło 20 dzieci, co daje niemałe nadzieje na przyszłość. Przez zarządem klubu dużo pracy nad integracją zarówno samych zawodników jak i ich rodzin. W tym widzimy spory potencjał, gdyż niemal wszyscy zrzeszeni sa mieszkańcami najbliższej okolicy.

ŻAKI:
Rok zaczęliśmy z dwoma, nieźle przemieszanymi grupami dzieci z roczników 2009 i 2010. We wrześniu zdecydowaliśmy się na podział. Stworzyliśmy grupę zawodników początkujących z obu roczników oraz dwie grupy zaawansowane. W efekcie obserwujemy szybki postęp wszystykich uczestników oraz coraz lepsze wyniki turniejowe. Czeka nas jeszcze psoro pracy nad zwiększeniem liczebności grup zaawansowanych. Cieszy rosnące zaangażowanie rodziców, choć jest tu jeszcze dużo do poprawy, zwłaszcza w kwestii frekwencji podczas obozów.

ORLIKI
Tu w obu orlikowych rocznikach mamy odmienne kłopoty. Grupa rocznika 2007 prezentuje dość przyzwoity poziom sportowy, ale jest nieco za mała. Z kolei grupa rocznika 2008 jest spora (ponad 20 dzieci), ale poziom sportowy większości zawodników nie jest zadowalający. W efekcie przed name dużo pracy i organizacyjnej, i sportowej. Zaletą jest dobry poziom zaangażowania rodziców naszych orlików.

MŁODZICY:
Trener Mirosław Drożyński gra w klasie okręgowej młodzików (liga dla chłopców z roczników 2005-6) zespołem złożonym z chłopaków urodzonych w latach 2006-7, a także korzystał z usług Franka Kieca, urodzonego w roku 2008! Z powyższego powodu wyniki nie powalały na kolana, za to cieszy konsekwencja i zaangażowanie rodziców i zawodników oraz rosnąca kadra. Ta grupa uznawana jest w naszym klubie za mocno rokującą.

TRAMPKARZE:
Trener Kraszewski również gra tzw. "młodszym rocznikiem". Nie mamy ani jednego zawodnika z rocznika 2003, przez co nie ma spodziewanych wyników. Przyjdą za rok. W trampkarzach imponuje zwłaszcza... Kinga Świątek, która mogłaby jeszcze grać z młodzikami. Dobra praca trenera skutkuje wzrostem ilości chętnych, co nie jest standardem w drużynach trapmkarzy u naszej konkurencji. Oby tak dalej!

Juniorzy:
Trener nie ma lekko z tymi młodymi mężczyznami. Frekwencja na treningach jest zwykle jedną wielką niewiadomą. Domowe mecze wygraliśmy wszystkie, by na wyjazdach nie wygrac ani razu. Bedziemy bacznie obserwować tę grupę, o czym sami zainteresowani dobrze wiedzą.

Seniorzy:
Cóż, seniorzy wiosną wygralki klasę A, dzięki czemu w sierpniu Kolektyw po raz pierwszy w swych dziejach zameldował się w klasie okręgowej. Początek był bardzo nieudany (5 kolejnych porażek), jednak potem było już tylko lepiej. Rok kończymy na dobrym, szóstym miejscu w stawce 16 drużyn. Graliśmy najmłodszym składem w lidze. Liczymy na niegorszą wiosnę. Zima oczywiście szykujemy wzmocnienia.

DZIEWCZYNKI
We wrześniu wreszczie zdecydowaliśmy się wydzielić grupę dla dziewcząt. Idzie cięzko, frekwencja czasem rozczarowuje, ale zarząd wraz z kadrą podjęli program naprawczy, który ma spowodować znacząca poprawe sytuacji. Naszym celem jest start w lidze młodziczek począwszy od września 2018 roku.

KOBIETY:
Z kobietami nie jest łatwo i w minionym roku boleśnie przekonaliśmy się o tym. Frekwencja w kratkę, zupełnie nieprzewidywalna przed każdym meczem. Na treningach różnie pomimo formalnie bardzo licznej kadry. Z powyższych powodów wyniki bardzo rozczarowujące. Tylko zaangażowanie trenera bez zarzutu. Tu również wiosna 2018 czeka nas rewolucja. W przeciwnym wypadku nie zgłosimy się do kolejnych rozgrywek.

ZĘBICE:
W kwietniu, w porozumieniu z LKS 1970 Szaluna Zębice stworzyliśmy grupę naborową w Zębicach. Początkowo nabór szedł przyzwoicie, ale jesienią pozostawiał wiele do życzenia. Zima najmłodsi zębiczanie trenują z kolegami z Radwanic, wiosna raz jeszcze spróbujemy działać w Zębicach.


Pomimo licznych problemów, Kolektyw nadal notuje rozwój. Idzie powoli, czasem efekty są wręcz ledwo dostrzegalne, ale:
- na koniec roku liczymy 240 zawodniczek i zawodników. To nasz rekord, choć szczerze spodziewaliśmy się lepszego wyniku.
- nadal, pomimo zdarzających się problemów, zachowujemy stabilność finansową, co nie jest standardem w naszej okolicy.
- coraz mocniej stawiamy na integrację społeczności lokalnej. I chyba jest to dobry kierunek rozwoju, choć mamy też ambitne cele sportowe.
- aktywnie szukamy możliwości rozwoju, nowych lokalizacji, nowych chętnych. Tylko tym sposobem możemy awansować w nieformalnej hierarchii szkółek piłarskich z okolic Wrocławia.
- skupiamy liczną grupę działaczy, sympatyków i kibiców, którzy są gotowi w różnym stopniu pomagac klubowi. Bez takich osób - społeczników - nie byłoby niczego.
- w minionym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy półkolonie dla dzieci. O ile zimowy turnus cieszył sie umierkowanym zainteresowaniem, to trzy letnie były bardzo udane, przyczyniając się do licznych uśmiechów na buziach naszych podopiecznych, jak i do podreperowania finansów klubu.
- nadal udaje się nam organizować obóz sportowy zarówno latem, jak i zimą. To nie jest standard wśród klubów podobnych do naszego. Od lata 2018 chcemy rozszerzyć ofertę w tej kwestii.
- nadal chce się nam to robić. Nie działamy dla pieniędzy, tylko z pasji i chyba to jest kluczem do naszego sukcesu.


W tym miejscu wypada podziękować tym osobom, bez których Kolektyw nie byłby taki, jaki jest.
Dziękujemy Wszystkim społecznikom, którzy tworzą ten klub.
Panu Milanowi Usakowi, burmistrzowi.
Naszym sponsorom, tym największym i tym malutkim.
Rodzicom naszych młodszych i starszych zawodników.
Zawodniczkom i zawodnikom.
Sympatykom i kibicom, dla których gramy.


W 2018 roku postaramy się o jeszcze więcej :)

"Podsumowanie roku 2017" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
News ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.27 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina