Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

49689935
odsłon strony od 2006-03-26

Fatum ciąg dalszy
Posted on 18-09-2017 o godz. 08:56:20 Seniorzy

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła, aby przywieźć cokolwiek z Brzeziny. Przeciwnik zdominował nas w drugiej części. Sytuacja Kolektywu w tabeli robi się nieciekawa...

W niedzielne popołudnie seniorzy prowadzeni przez Sławomira Solińskiego udali się do Brzeziny, która wygrała trzy z czterech swoich dotychczasowych gier. Do pierwszej jedenastki wskoczyli Fafa i Książkowski, a nieobecnego Niedomagałę zastąpił w bramce Abratkiewicz. Od początku walczyliśmy o każdy metr boiska, lecz mimo tego to gospodarze powinni wyjść na prowadzenie. Groźny strzał oraz dobitkę wybronił ładnie nasz golkiper. W 23' otworzyliśmy wynik. Z lewej strony na prawą przerzucił Malinowski. Muraszkiewicz dograł w pole karne. Tam nieczysto w piłkę trafił Papiernik, lecz zaraz po nim nogę dołożył Fafa i 1:0 dla czerwono-czarnych stało się faktem. Mogliśmy podwyższyć, jednak brakowało dokładności. Miejscowi wyrównali z rzutu karnego, który egzekwowali po faulu Chodorskiego. Zaraz potem Kolektyw powinien strzelić gola numer dwa, ale dobitka Muraszkiewicza odbiła się od słupka. Do przerwy 1:1

O ile pierwsza połowa wyglądała w miarę przyzwoicie, to w drugiej zaprezentowaliśmy się fatalnie. Nie byliśmy już tak groźni w ofensywie i gdyby nie kapitalna postawa między słupkami Tomka Abratkiewicza, mecz skończylibyśmy z bagażem 7-8 goli. Mieliśmy ogromne problemy z upilnowaniem napastnika Brzeziny - Matyji. I właśnie ten zawodnik skarcił nas dwukrotnie. Końcowy wynik to 3:1, który chyba odzwierciedlał przebieg boiskowych wydarzeń.
Nad seniorami ciąży jakieś fatum, gdyż jakość gry wcale najgorsza nie jest, a dorobek punktowy wskazuje nieprzyjemne zero. Wskutek takiego zbiegu okoliczności, w sobotę zagramy z Brzegiem Dolnym o życie. Trenujemy w tym tygodniu w poniedziałek, a w środę u siebie o 18:00 zagramy puchar z Pogonią Oleśnica.

Mechanik Brzezina - Kolektyw 3:1 (1:1)
Bramka dla nas: Fafa
Sędziował: Małecki z asystentami
Widzów: Ok. 150
Skład: Abratkiewicz - Książkowski, Chodorski, Kamiński, Stawiarz (83' - Wojdon) - Muraszkiewicz (78' - Dodo), Żuraw (70' - Korecki), Papiernik (kpt), Mróz (78' - Możdżeń), Malinowski (60' - Siudak) - Fafa (65' - Brzęczek)

W sobotę młodzicy przegrali 5:1 z drugim zespołem FMS-u Strzelin, choć do przerwy prowadzili po trafieniu Aleksandra Czaji. Przeciwnik dysponował lepszymi warunkami fizycznymi i zachował więcej sił w dalszych fragmentach meczu.
Za to juniorzy starsi po raz kolejny przysporzyli nam powody do zadowolenia, gdyż pokonali 2:1 GKS Dziadową Kłodę. Gole dla nas zdobyli Połomka i Capar. Powinniśmy wygrać dużo wyżej, ale szwankowała skuteczność.
Po raz kolejny szczęścia zabrakło dziewczynom. Tym razem musiały uznać wyższość Środy Śląskiej (1:3), a dwa ostatnie gole straciły w końcówce. Nie powiodło się także trampkarzom Tomasza Kraszewskiego. Przegrali oni u siebie 2:6 (1:3) z Energetykiem Siechnice, a dwa trafienia dla naszych zanotował Wencel.