Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

odsłon strony od 2006-03-26

Pożyteczny sprawdzian z IV Ligowcem
Posted on 07-08-2017 o godz. 09:41:58 Seniorzy

Solidna ekipa Sokoła Marcinkowice nie dała naszym seniorom zbyt wiele pola do popisu i pewnie zwyciężyła. Mimo tego, ze sparingu można wyciągnąć kilka pozytywów.

W niedzielne popołudnie w Radwanicach stanęliśmy naprzeciw rywala, który grał szybko i dysponował lepszymi warunkami fizycznymi od nas. Gdyby nie dobre interwencje w bramce Marka Niedomagały, to Marcinkowice powinny prowadzić przynajmniej 3:0. Kolektyw przebudził się w okolicach trzydziestej minuty. Zaczęliśmy wówczas nieco śmielej atakować, przekonując się tym samym, że nie taki ten IV Ligowiec straszny jak go malują. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć optyczną przewagę posiadali goście.

Zaraz po przerwie straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. Nasza reakcja była bardzo dobra i niedługo potem doprowadziliśmy do stanu 1:1. Gracz testowany wykorzystał nieporozumienie w defensywie rywala i umieścił piłkę w krótkim rogu. Niestety, my również nie ustrzegliśmy się pomyłek. Po indywidualnych błędach straciliśmy szybkie dwie bramki. Mimo tego staraliśmy się zmniejszyć niekorzystny dla nas wynik. W efekcie nadzialiśmy się na kontratak i zostaliśmy skarceni po raz czwarty. Kolejną nieprzyjemną rzeczą była kontuzja Łukasza Mijała w końcówce meczu, która wykluczy go z gry na pewien czas. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Mimo porażki 4:1 sparing ten należy uznać za pożyteczny sprawdzian. Warto dodać, że nasza kadra nie była tego dnia w stu procentach optymalna, a szczególnie zauważalny był brak Grzegorza Koreckiego w ofensywie.
Do ligi pozostały niespełna dwa tygodnie. Przydałoby się solidnie ten czas przepracować. Na dniach zarząd powinien potwierdzić większość transferów.

Kolektyw - Sokół Marcinkowice 1:4 (0:0)