'65 - Kleśta za Głogowskiego,
'75 - Glinka za koreckiego,
'86 - Krajewski Damian za Fafę.

Podgaj przyjechał osłabiony brakiem słynnego Radzia oraz Korzuchowskiego - swoich najsilniejszych koni. Chcieli powalczyć, choć słysząc ich prezesa, to nie mieli wielkich oczekiwań co do występu w Radwanicach. My wystąpiliśmy z naszymi tradycyjnymi absencjami. Do tego było zimno i wietrznie> Nie na take wiosne czekaliśmy.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla koneserów. Tylko oni są w stanie oglądać coś takiego. Graliśmy bardzo słabo, mnożyły się straty, goście z Podgaju mieloi sporo miejsca i swobody. Co prawda nie zagrozili nam jakoś specjalnie mocno, ale to I tak troche wstyd. Pod ich bramką dopiero przed przerwą zaczęło się dziać troche więcej. W ciągu ostatniego kwadransa zmarnowaliśmy trzy doskonałe okazje, a Fafa i Jacek strzelili po golu.

Druga połowa, którą przyszło nam zagrać pod wiatr zaczęła się obiecująco, bo stworzyliśmy kolejne okazje, ale nic nie wpadło. Po godzinie gry o emocje zadbał młody sędzia, dyktując przeciw nam karny. Z jego decyzji śmiał sie nawet "faulowany" zawodnik przyjezdnych, niemniej jednak jedenastkę wykorzystał. Szczęśliwie świeżo wprowadzony Sylwek szybko wykorzystał błąd obrońcy gości podwyższając na 3:1. Potem jeszcze FaFa ustalił wynik na 4:1 I po kolejnych zmianach oddaliśmy inicjatywę Olimpijczykom, którzy jednak nic już nam nie zrobili.

Mecz bez historii. Trzeba było wygrać I to zrobiliśmy, aczkolwiek styl woła o pomstę do nieba. Z taka grą daleko nie zajedziemy.

kolejny mecz, z liderem tabeli wiosny - WKS Wioerzbice - wyjątkowo w piątek, 28 kwietnia o 18:30 w Radwanicach. ZAPRASZAMY!!!.

Lejdis:
Polonia Środa Śląska - Kolektyw 2:1 (1:0)
Gol dla nas: Nagajek.

Nasze dziewczyny na pewno nie były gorsze od gospodyń. Porażka wynikła z braku szczęścia. Nie udał osię wykorzystać żadnej z licznych okazji, rywalkom ta sztuka udała się o jeden raz więcej i mamy porażkę. Cieszy, że gramy coraz lepiej.

Kolejny mecz będzie zwieńczeniem majówki. W środę, 3 maja o 16:00 w Radwanicach podejmiemy KS Oława. Zapraszamy.

"Podgaj pokonany, dziewczyny nieszczęśliwie poległy w Środzie Śląskiej" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.