Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice bannerPROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
...:Zobacz:... naszego ...:typera:...

Kto ogląda

Aktualnie jest 281 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
63031144
odsłon strony od 2006-03-26


Rozgrywki młodzieżowe ruszają na dobre
Posted on 04-09-2014 o godz. 12:18:55 Trampkarze

W najbliższy weekend rozpoczną się w okręgu wrocławskim młodzieżowe rozgrywki ligowe. Kolektyw po raz pierwszy w swej historii ma w nich aż pięć drużyn!

Poza seniorskimi drużynami mężczyzn i kobiet (które zadebiutują w niedzielę), wystawiamy następujące ekipy:
Juniorzy starsi. Trenerem jest Adrian Klakla, który będzie jednocześnie prowadził drużynę rocznika 2005. O zgłoszeniu tej grupy zdecydowaliśmy w ostatniej chwili, gdy stało się jasne, że znaleźli się nowi chętni, by do nas dołączyć. Drużyna ta walczyć będzie w drugiej grupie wrocławskiej klasy terenowej juniorów starszych. Zadaniem naszego trenera będzie wyszkolenie jak największej liczby zawodników, którzy będą w stanie zasilić drużynę seniorów. Problem podstawowy - nieliczna kadra -16 osób, z których dwie prawdopodobnie będą regularnie powoływane do seniorów. Ta drużyna zaczęła sezon już w miniony weekend.

Juniorzy młodsi. Opiekunem jest Grzegorz Bobiński. Na ten zespół będą zwrócone oczy nie tylko naszych kibiców, ale i kadry szkoleniowej naszego klubu. Jest to bowiem pierwsza grupa, która powstała po tym, gdy zarząd podjął decyzję o stworzeniu w Radwanicach pożądnej szkółki piłkarskiej. W kadrze, która aktualnie liczy 18 osób znajduje się kilku utalentowanych chłopaków, na których już zwraca uwage trener pierwszej druzyny. A 16-letni Darek Brendzel ma już za sobą debiut w rozgrywkach klasy A seniorów. Wystapimy w klasie okręgowej. Nie wiemy, czego się spodziewać, ale na pewno tanio skóry nie sprzedamy. Juniorzy młodsi zaczęli sezon 30 sierpnia.

Trampkarze. Trener: Tomasz Kraszewski. Nasi trampkarze, którzy w zeszłym sezonie dali nam sporo radości teraz zagrają nowym składem, opartym o rocznik 2000, składający się z samych ciekawych osobowości. Jest to iście "międzynarodowe" towarzystwo, składające się z mieszkańców niemal wszystkich okolicznych miejscowości. Dużym atutem będzie transfer aż czterech zawodników, którzy dotychczas występowali w UKS Rafin Olimpiakos Żerniki Wrocławskie. Jest to efekt coraz bardziej zacieśnianej współpracy z tym klubem. Dzięki temu kadra zespołu może sięgnąć aż dwudziestu osób. Zagramy nimi w Lidze Okręgowej Trampkarzy. Trudno ocenić, jakie są nasze szanse. Na pewno nie braknie nam utalentowanych zawodników.

Młodzicy I. Trenerem będzie Mirosław Dróżyński, który od pół roku pracuje z bramkarzami Kolektywu. Kadra tylko piętnastoosobowa, za to są to sami zawodnicy rocznika 2002, których mamy w klubie grubo ponad dwudziestu. Grupa jest delikatnie wyselekcjonowana, więc liczymy na dobrą grę w Lidze Okręgowej Młodzików. Wyniki tutaj nie są najważniejsze.

Młodzicy II. Opiekun: Jacek Mróz. Wejście w wiek młodzika chłopców rocznika 2003 i dziesięcioosobowa grupa chłopaków rocznika 2002, którzy nie załapali się do silniejszej grupy młodzików wymusiło zgłoszenie drugiej drużyny młodzików. W ostatniej chwili, po dezercji poprzedniego trenera stery tej grupy przejął początkujący, ale bardzo ambitny zawodnik naszego klubu - Jacek Mróz, który będzie miał za zadanie poukładanie tych klocków oraz ściągnięcie do klubu jak największej liczby kolejnych chłopaków z rocznika 2003 (i 2002 także). Kadra liczy około dwudziestu zawodników.

Dowodem na to, że środowisko Kolektywu nie próżnuje w temacie skzolenia młodziezy jest fakt, że w czasie właśnie zakończonego okna transferowego nasz klub dokonał jednego transferu do drużyny seniorów, jednego do drużyny seniorek i aż sześciu do naszych młodzieżówek. Przyzwyczailiśmy sie już do tego, że we wrześniu do klubu zapisuje sie najwięcej osób. Dlatego spodziewamy się dalszego rozrostu naszej sekcji młodzieżowej.

Nie możemy także zapominać o naszej sekcji dziecięcej, która ma zapewnić nam świetlaną przyszłość. Wymienione poniżej grupy nie występują w rozgrywkach ligowych, uczestnicząc zamiast tego w rozgrywanych z rózną częstotliwością turniejach.

Orliki 2004. Trener: Łukasz Mijał. Najmniej liczny rocznik, jaki mamy w klubie. Dlatego podstawowym zadaniem trenera będzie znalexienie kolejnych chętnych, którzy wzmocnią dziesięcioosobową kadrę drużyny. Grupa ta będzie występowała w turniejach DZPN. Kadra jest nieliczna, ale kilku zawodników zdradza ciekawe umiejętności.

Orliki 2005. Trener: Adrian Klakla. Zespół, na który mocno zwracamy uwagę. Kilki chłopaków zdradza wysokie umiejętności, a kadra liczy aż szesnastu zawodników. Grupa ta występować będzie w turniejach DZPN.

Żaki 2006 Trener: Agata Sudoł. Młoda i ambitna trenerka i osiemnaścioro jej podopiecznych będzie reprezentować Kolektyw na turniejach DZPN w kategorii "żak" na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. W roczniku tym mamy kilku fajnych zawodników.

Żaki 2007. Trener: Marta Świrdowska. Z najmłodszej grupy naborowej wyłania się właśnie kolejny rocznik, który będzie stanowił osobną grupe szkoleniową. Na razie dzieci jest dwanaścioro, ale liczymy, że grupa będzie rosnąć i szybo się rozwijać.

Bambini 2008 i młodsi. Trener: Marta Świrdowska. Grupa naborowa. Wszystkie chętne najmłodsze dzieci zapraszamy na treningi do powszechnie lubianej trener Marty, która wprowadzi Was wświat futbolowego treningu. Jesienią przyjmujemy dzieci roczników 2008, 2009 i najodważniejsze i najbardziej wyrośnięte z rocznika 2010.

Dziewczynki 2004 i młodsze. Trener: Agata Sudoł. Grupa w trakcie tworzenia. Zapraszamy do niej wszystkie dziewczynki z rocznika 2004 i młodsze. Aktualnie na liście znajduje się około dziesięć dziewczynek, dołączenie kolejnych sprawi, że możliwe stanie się wystawienie drużyny dziewczęcej w turniejach DZPN. Zapraszamy!

Jak zawsze, liczymy, że czeka nas udany sezon, w którym nasi podopieczni zrobią duże postępy. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW DO WSZYSTKICH GRUP!

Więcej informacji można uzyskać u prezesa klubu Grzegorza Bobińskiego po numerem telefonu 606 914 652.

"Rozgrywki młodzieżowe ruszają na dobre" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
News ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.26 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina