Łasek Urban Ra.

Zagrali jeszcze Dworak i Leśniak

PRZEBIEG MECZU: 7 min. 0-1 Urban as. Czajka
26 min. 1-1
40 min. 1-2 Łasek as. Urban
45 min. Urban
48 min. 2-3
60 min. 3-3
69 min. 4-3
75 min. 4-4 Łasek as. Czajka
78 min. 4-5 Łasek

Mecz ten musieliśmy wygrać by ciągle liczyć się w walce o okręgówkę. Mecz wygrany, ale w bardzo słabym stylu. Cieszy fakt, że przegrywając 4-3 nie odpuściliśmy i w końcówce Tomasz Łasek dał nam wygraną zdobywając dwa gole w trzy minuty. W meczu tym bardzo dobrze zaprezentował się Kacper Czajka i bardzo solidnie w roli defensywnego pomocnika pokazał się Wojtek Kościelny. Grabiński - nasza podpora - nie był dziś sobą, co odbiło się na grze całej drużyny. Napastnicy zdobyli co prawda w sumie pięć bramek, ale bardzo słabo pracowali w obronie. Debiut na bramce zaliczył Wojtek Cielecki. Dużo pracy przed nim. Najbardziej brakuje mi u niego pewności siebie, ale rozumiem debiut to debiut. Krótko i na temat.

24.05.2014 r. mecz juniorów starszych:
KOLEKTYW RADWANICE - ŻÓRAWINA 3-3 (1-1)

BRAMKI:
3 min. Suska
77 min. Kościelski
80 min. Leśniak

SKŁAD:

Kołomański

Kościelski Kościelny Dworak Grabiński

Urban Ra. Suska

Zagrali jeszcze: Bochonko, Leśniak, Frasz.

PRZEBIEG MECZU:
3 min. 1-0 Suska as. Brendzel
40 min. 1-1
77 min. 2-1 Kościelski
80 min. 3-1 Leśniak as. Frasz
81 min. 3-2 z rzutu karnego
82 min. 3-3

Tym meczem skończyliśmy batalie o awans do okręgówki. Prawdopodobnie dziś wygrywając jechalibyśmy na ostatni mecz do Sobótki walcząc bezpośrednio z nimi o drugie miejsce dające awans do okręgówki. Szkoda. Chłopaki bardzo chcieli wygrać, ale niestety taka jest piłka. Rywal był w zasięgu, a my nie zdołaliśmy zadać decydującego ciosu. Pozostał wielki niedosyt.