Frasz Zygadło Grabiński
Dworak Kościelski
Zagrali jeszcze Leśniak, Urban Rafał.
PRZEBIEG MECZU:
5 min. 0-1 Kościelski as. Frasz
6 min. 0-2 Dworak as. Kościelny
12 min. 1-2
15 min. 1-3 Grabiński as. Urban Ry.
20 min. 2-3
25 min. 3-3
35 min. 4-3
56 min. 4-4 Zygadło (trampkarz) as. Kościelski
65 min. 4-5 Kościelski as. Grabiński
73 min. 4-6 Frasz
74 min. 5-6
80 min. 6-6 KARNY + CZERWONA KARTKA dla naszego bramkarza. Szczerze nie zasłużył. W bramce staje Sikora.
89 min. 7-6

Żółte kartki - Sikora, Brendzel, Frasz.

Szczerze mogło być różnie. Rywale kilka razy nie byli na spalonych, a spalone jednak były. Dwa karne dla nas były tak ewidentne, że tylko patrzyliśmy na siebie z trenerem gospodarzy, a prywatnie moim kolegą i dziwiliśmy się czy ten młody chłopak wrócił na ziemie czy jeszcze jest na orbicie. Nawet nasz wspaniały prezes był tak poruszony, ze prawie jego obiadokolacja wylądowałaby na ziemi. To tylko kilka dziwnych sytuacji jakie miały miejsce na murawie. Nie zmienia to faktu, że gdy zdobywa się 6 bramek to meczu nie powinno się przegrać. Szkoda, bo już straciliśmy szansę na awans. Plusem w minusie jest to, że nie przestraszyliśmy się lidera. Znów stwarzamy sobie wiele sytuacji i ciągle gramy momentami ciekawą piłkę. Nad obroną pracuje się cały czas więc praca praca i jeszcze raz praca. Jeśli chodzi o sędziowanie to na juniorów starszych czyli zaplecze seniorów nie można przysyłać tak nie doświadczonego sędziego. Pozdrawiam trener Kraszewski.