KOLEKTYW RADWANICE - ŚLĘŻA SOBÓTKA 5-2 (1-1)

Mazur Urban
Czajka Dworak Frasz
Łasek

BRAMKI:
40min. Frasz as. Grabiński
51min. Czajka as. Frasz
65min. Frasz z karnego
80min. Kasprzak
89min. Dworak

PRZEBIEG MECZU:
20min. 0-1
40min. 1-1 Frasz
48min. 1-2
51min. 2-2 Czajka
65min. 3-2 Frasz z karnego na Dworaku

ZAGRALI JESZCZE:
50min. Urban Ryszard za Kościelskiego
67min. Sikora za Czajkę
69min. Kasprzak za Brendzel
75min. Bochonko za Mazura
89min. Leśniak za Łaska

Pierwsze słowa, które mi się nasuwają to WIELKIE DZIĘKI. Zagraliśmy to, co sobie założyliśmy na odprawie, a więc ciągły napór, pressing, gra wysoko, atakowanie przez 90 minut. Dlatego też nakazałem pierwsze piłki kierować na Frasza, aby postraszył rywala, żeby nie poczuł się zbyt pewnie. To się w pełni sprawdziło. Bardzo dobre piłki kierował do niego nasz stoper Grabiński ( powiem bez ściemy, że grał lepsze piłki niż seniorzy ), a Frasz robił to co lubi - miał piłkę przy nodze, a rywal nie wiedział co się dzieje. To właśnie ta dwójka dała nam zwycięstwo. Do tego solidnie zagrali jeszcze Brendzel, Dworak, Urban Rafał i Łasek. Grając tak jak dziś możecie zajść wysoko. Szkoda, że runda się skończyła, bo chętnie wziąłbym od razu rewanż na liderze z Bielan Wrocławskich, gdzie u nas wygrali choć zasługiwaliśmy co najmniej na remis. Taka jednak piłka - jak życie - nieobliczalna. Piszę dziś o plusach, bo mało minusów dziś było. Nasz schemat z rzutem wolnym spodobał się Arkowi Krupie i Papierowi. Obaj byli pod wrażeniem. Nasze zaangażowanie od początku do końca wpłynęło na to, że rywal zaczął dyskutować z sędzią a wręcz kłócić się między sobą co dla nas było sprzyjające. Na koniec jeszcze raz wielkie dzięki i sam widzę po was, że wasze zwycięstwa budują was wewnętrznie dzięki czemu czujecie się dowartościowani i pewni, że możecie jeszcze w lidze namieszać czego sobie i wam życzę. Pozdrawiam wasz trener Tomasz Kraszewski