OGNISKO PRZEWORNO - KOLEKTYW RADWANICE 2-0 (1-0)

CZAJKA DWORAK SUSKA

FRASZ

Zagrali jeszcze:
Kościelny, Kasprzak, Leśniak, Brendzel, Kościelski. Program WATTS to zbiór śmiesznych filmików na eurosporcie, aby człowiek mógł się pośmiać.

W dzisiejszym meczu zebrała się grupa ubrana w jednakowe stroje mająca po dzisiejszym meczu zbliżyć się do czuba tabeli, bo graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli. Po spotkaniu wiem czemu Ognisko tam się znajdowało. Jednak to, co moje oczy widziały przez 90 minut było męczarnią, udręką i sam się dziwię, że dotrwałem do końca. Młody Kolektyw pokazał potencjał godny pośmiewiska. Cieszę się tylko, że graliśmy daleko od Radwanic. Dosłownie nie potrafiliśmy wymienić 4-5 podań! Frasz (jeden obok Kołomańskiego, Gierczaka i Leśniaka, który pojawił się w drugiej połowie) sam sobie musiał wypracowywać sytuacje, bo reszta miała go głęboko w dupie. Nasz bramkarz uchronił nas przed utratą kolejnych goli broniąc chyba 4 sam na sam. Gierczak nie trenując i grając na własne życzenie z kontuzją pachwiny grał lepiej niż reszta nie opisanych zawodników EKSu. Gdy przeszedłem na dwóch napastników ciekawie zaprezentował się Leśniak. Był aktywny, ruchliwy był taki jak powinna być reszta tej zbieraniny.
Jeśli chodzi o sam mecz to bramki tracimy standardowo na początku meczu w 3 minucie po nieupilnowaniu zawodnika przy rzucie wolnym oraz w 60 minucie przy szybkiej kontrze, gdzie nasi zawodnicy nie wiedzieli, co się dzieje. Skandal to słowo, które coraz częściej używam. Pisząc to przypomina mi się mecz, a ja nie jestem sado-maso, więc kończę. Plusy i minusy - przeczytaj artykuł.