Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

48874429
odsłon strony od 2006-03-26

Strzelinianka lepsza po ciężkim boju
Posted on 30-04-2013 o godz. 12:19:21 Młodzicy

W miniona sobote rozegrlaiśmy kolejny dwumecz w ramach rozgrywek klasy okręgowej młodzików i trampkarzy. Wyniki może nie były satysfakcjonujące, ale można odnieść wrażenie, jakby cos drgnęło.

Trampkrze:
Strzelinianka - Kolektyw 3-2 (2-1)
Gole dla nas: Wolak 2.

Dobrze zaczęliśmy, bo Wolak szybko wykorzystał ładna akcję Zygadły, a po chwili po kolejnej ładnej akcji tego samego partnera przestrzelił w doskonałej sytuacji. Gosporarze dopiero po kwadransie zaczęli grac tak, jak na wicelidera przystało. Po błędach wynikłych z braku doświadczenia na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-2. Druga połowa była znacznie słabszym widowiskiem. Rywale mieli przewagę, ale przegrywali z dobrze dysponowanym Cieleckim, który imponował zwłaszcza na dalekim przedpolu. Przypadkowy gol na 3-1 jeszcze mocniej uśpił oba zespoły, ale strzał z rzutu wolnego Wolaka sprawił, ze odżyły nadzieje gości. Niestety, więcej goli nie padło.
Patrząc na nasz fatalny skład (tylko 12 osób), to wynik był zupełnie przyzwoity. Szkoda, licznych absencji, które chyba okazały się decydujące.

Młodzicy:
Strzelinianka - kolektyw 2-1 (2-1)
Gol dla nas: Zygadło.

Zespół trenera Mijała, który po rezygnacji sporej grupy zawodników boryka się z kłopotami kadrowymi tradycyjnie już został wzmocniony kilkoma zawodnikami silnego rocznika 2002. Rywale, dysponujący starszym składem złożonym w większości z rosłych chłopaków wcale jakoś specjalnie nie dominowali, ale kilka błędów w defensywie sprawiło, że na przerwe schodzili z minimalnym prowadzeniem. Z naszej strony skzoda kilku dogodnych okazji, których nie udało się wykorzystać. W drugiej połowie mieliśmy przewagę, a rywale kontratakowali. Czwórka wysokich obrońców gospodarzy nie pozwoliła nam jednak na wiele.
Debiutujący w bramce Kolektywu Adrian Madej był najjaśniejszą postacią tego meczu. Imponował zwłaszcza na przedpolu.

W weekend majowy nie gramy. Tydzień później gościmy silna szkółkę z Sycowa.