Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice bannerPROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Bierz udział w ...:Ankietach:...

Kto ogląda

Aktualnie jest 342 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
64043587
odsłon strony od 2006-03-26


Rocznik 2006 po swoim pierwszym turnieju
Posted on 30-04-2013 o godz. 11:32:20 Żaki

Relacja trenera Andrzeja Rudego z sobotniego występu naszej ekipy rocznika 2006 w turnieju na wrocławskich Sołtysowicach.

Pierwszy turniej, pierwsze emocje, pierwsze widoczne efekty naszej pracy z grupą chłopców rocznika 2006/2007, ale co najważniejsze to dobra zabawa najmłodszych chłopców z EKS Kolektyw Radwanice.

Na silnie obsadzony turniej do Wrocławia pojechaliśmy w 10-osobowym składzie - pięciu chłopców rocznika 2007 oraz pięciu 2006. Oprócz emocji sportowych organizator przygotował wiele atrakcji: konkursy, zabawy, loteria fantowa oraz pyszności z grilla. Wystąpiło 10 zespołów podzielonych w I etapie na dwie grupy:
Grupa A: (Football Academy, Olympic Wrocław, Trik Sołtysowice, Olimpia Żerniki, Gryf Świdnica).
Grupa B: (Academy of Champions, WKS Śląsk Wrocław, Polonia Spartan Wrocław, UKS Kiełczów Academy, Kolektyw Radwanice).

W drugim etapie wyłoniona została grupa, w której wystąpiły po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy etapu pierwszego oraz jedna drużyna z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktowym. Pozostałe drużyny zagrały ze sobą w grupie teoretycznie słabszej. Piszę słabszej teoretycznie, bowiem w turnieju wszystkie zespoły były zwycięzcami - każda drużyna otrzymywała puchar, a każdy zawodnik medal :-)

Ale po kolei (sobota 27.04.2013):
W pierwszym meczu grupowym spotkaliśmy się z drużyną Academy of Champions wygrywając ku uciesze głośno dopingujących nas rodziców 5:1 po bramkach Aleksa (3x), Szymona (1x) i Pawła (1x).
W kolejnym meczu wygrywamy z UKS Kiełczów Academy 6:0 po bramkach Aleksa (3x) oraz Pawła (3x), natomiast w trzecim meczu pokonaliśmy Polonię Spartan Wrocław 5:3 po bramkach Pawła (3x) i Aleksa(2x).
Ktoś z przeciwników skomentował to tak: "Jak to możliwe, że tacy mali a tak dobrze grają". RRce same układały się do oklasków, bo przecież to dopiero pierwsze doświadczenia turniejowe naszych młodych sportowców.
W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z drużyną Śląska Wrocław. Początek spotkania bardzo korzystny dla Radwanic, bowiem pierwszą bramkę zdobywa Kolektyw już na początku meczu (Aleks). Trener Śląska szybko reaguje, a jego obrońcy przystąpili do indywidualnego krycia naszego napastnika, wykluczając go skutecznie z dalszej gry. Przegrywamy ostatecznie 1:3, aczkolwiek duże brawa za zaangażowanie i walkę dla wszystkich naszych zawodników. Wychodzimy do drugiej rundy z drugiego miejsca w grupie.

Niestety w dalszej części turnieju pogorszyły się warunki atmosferyczne i zaczęło padać. Pomimo tego odbyło się jeszcze większość spotkań, a my już graliśmy tylko z najlepszymi tego dnia drużynami.

Przegrywamy z Gryfem Świdnica 1:5, pokonujemy drużynę Championów 4:1 oraz nieznacznie przegrywamy z Olympic Wrocław 1:2 tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu.

Podsumowując, odnosimy wielki sukces, bowiem cały ten turniej pokazał jak wielką pracę wykonaliśmy w ostatnich ośmiu miesiącach trenując według programu Ajax Amsterdam. Wszyscy zawodnicy z Radwanic zasługują na pochwałę.

I kto by pomyślał, że jeszcze kilka miesięcy temu większość naszych obecnych chłopaków stawiało pierwsze kroki. Nie wynik był tu jednak najważniejszy, ale to, co podkreśla zawsze trener, dobra zabawa poparta bardzo dużym zaangażowaniem chłopaków. I to nam się udało - młodzi chłopcy mogli po raz pierwszy zmierzyć się z innymi szkółkami piłkarskimi i pokazać efekty naszej pracy szkoleniowej i to, że idziemy w dobrym kierunku. Cieszy też duża skuteczność, bowiem zdobywając 23 bramki w siedmiu meczach staliśmy się obok Gryfu Świdnica najskuteczniejszą drużyną turnieju. A co jak nie zdobywanie bramek sprawia największą radość naszym najmłodszym???
Duże podziękowania również dla rodziców, którzy dzielnie wspierali swoje dzieci stwarzając niesamowitą atmosferę na trybunach, oklaskując ich gromkimi brawami w trakcie i po każdym meczu.

W turnieju wystąpili:
Mateusz Śliwka
Kamil Chmielowski
Kuba Kłosiński
Paweł Tytyk
Kuba Kordalski
Olaf Czarny
Szymon Nguyen
Aleksander Czaja
Kuba Juszczyk
Borys Dziedzina

Trener roczników 2006-2008 - Andrzej Rudy.

Powiązane artykuły

Młodzież


"Rocznik 2006 po swoim pierwszym turnieju" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
News ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.23 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina