Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice bannerPROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Zdjęcia w ...:Galerii:... mogą być komentowane - ...:Rejestracja:....

Kto ogląda

Aktualnie jest 143 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
63019253
odsłon strony od 2006-03-26


Wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni
Posted on 04-02-2013 o godz. 10:39:32 Młodzicy

To był największy, najtrudniejszy i chyba najfajniejszy jak dotąd projekt w wykonaniu Kolektywu. Także ogrom zdobytej wiedzy i nabytych umiejętności może przydać się nam w dalszym rozwoju klubu.

Licząc z piątką dorosłych opiekunów, ostatecznie w Głuchołazach pojawiło się 48 osób w czerwono - czarnych barwach naszego klubu. Przez moment wydawało się, że pęknie pięćdziesiątka, ale złe oceny, zachowanie i niespodziewane choroby stanęły na przeszkodzie. Warto zauważyć, że pod koniec października rezerwowaliśmy w Banderozie 25 miejsc...

Ośrodek okazał się miejscem idealnym na wyjazdy młodych sportowców. A wszelkich malkontentów uciszała hala sportowa, na której trenowaliśmy - długa na 80, szeroka na 25 metrów. Pogoda w momencie przyjazdu była mroźna, a sniegu leżało pod dostatkiem, dzięki czemu zabrany sprzęt do zjeżdżania z górki zdążyliśmy wykorzystać przed roztopami, które nadeszły po 3 dniach pobytu na miejscu.

Podstawowe zadanie, jakie stało przed organizatorami zostało wykonane - każda z grup zaliczyła po 12 jednostek treningowych (w tym mecze sparingowe i gry wewnętrzne). Każdy z obecnych zawodników odnotował postęp. Nastapiła widoczna integracja naszych najmłodszych zawodników z tymi nieco starszymi.
Duża liczba jednostek treningowych powodowała obawy, że wyjazd stanie się monotonny, ale tak się nie stało. Zabranie kilku konsol do gier i telewizora okazało sie dobrym pomysłem, a dostępna na miejscu świetlica pozwoliła na zorganizowanie zawodów w tenisa stołowego. Górka na tyłach pawilonu dała możliwość wyjścia na sanki. Był z prelekcją pan Janusz - miejscowy gawędziarz, który nie mógł sobie poradzić tylko z Wojtkiem (rocznik 2005). Było ognisko z pieczeniem kiełbasek zamiast kolacji. Były zawody w FIFĘ. Były wyścigi na korytarzu o 3 w nocy, była wielka kupa, niektórzy wydatnie wzmocnili bicepsy od regularnie wykonywanych za karę podporów przodem. W trakcie sparingów nasi niegrający zawodnicy organizowali doping, a kilkadziesiąt identycznie ubranych osób na stołówce na każdym robiło wrażenie. Pajęczyna, która oplotła jeden z pokojów podczas ostatniej nocy też zostanie w naszej pamięci na długo...

Piątka opiekunów urobiła się po pachy, straciła głosy i nabawiła się rozstroju nerwowego. Było warto - rodzice po wyjściu z autokaru nam dziękowali, a potem dostaliśmy jeszcze kilka smsów z wyrazami wdzięczności. To nie jest przypadek - to efekt naszej ciężkiej pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by pierwszy w naszej historii obóz piłkarski doszedł do skutku. Szczególne podziekowania kierujemy do trenerów oraz naszych special guest stars - Trenera Tomka i Trenera Dzidka. Opiekę medyczną zapewniła siostra Adam oraz farmaceuta - mgr Zdzisław. Za życzliwe podejście do tematu dziękujemy właścicielom "Banderozy", w szczególności pani koordynator - Katarzynie Laskowskiej.

Za rok zrobimy to lepiej, a pojedzie nas więcej. Dodatkowo, przygotujemy ofertę także dla dziewczyn, bo już teraz było sporo zapytań.

"Wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
News ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.25 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina