Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

48874615
odsłon strony od 2006-03-26

Pozostał niedosyt
Contributed by krachu8 on 04-11-2012 o godz. 13:40:48
3.11.2012 r. Wojnowice mecz juniorów starszych SKRA WOJNOWICE - KOLEKTYW RADWANICE 1-1 (0-0)

ZMIANY:
46min. Eryk za Rambo
80min. Urban za Wojtka

Jechałem na ten mecz pełen obaw wszak rywal pokonał nas na własnym boisku 5-3. To, co zobaczyłem szczególnie w pierwszej połowie wprawiło mnie niemal w osłupienie. Nie często zdarza się, że to my byliśmy stroną przeważającą, to my graliśmy piłką momentami wymieniając 8-10 podań, co dla nas jest nie lada wyczynem :) , to my potrafiliśmy zdobywać teren, była komunikacja, a cała linia obrony z Kubą jako defensywnym pomocnikiem grała dla mnie jak doświadczona seniorska drużyna. Bardzo dobre zawody rozegrał wracający po chorobie Łasy siejąc popłoch na prawej stronie. Dzielnie wspierał go Kipsta nasz etatowy prawy obrońca włączając się raz po raz w nasze akcje ofensywne. W przodzie Szczepan widać, że wraca do formy sprzed wypadku również ciężko harował zresztą jak cała drużyna w tym dniu. Gola jednak tracimy w drugiej połowie ok. 75 minuty po rzucie rożnym. To nasza bolączka stałe fragmenty gry. Jakoś zawsze to rywal dochodzi do pozycji strzeleckiej, a my zawsze się temu przypatrujemy. Nie inaczej było i tym razem. Dośrodkowanie, nasi stoją, Mateusz mija się z piłką, a gospodarze z bliska głową wychodzą na prowadzenie. Dziwna sprawa, bo to ciągle my staraliśmy się grać piłką. Ja jednak i z pewnością chłopaki czuli, że można w tym meczu jeszcze coś ugrać. Około 85 minuty Urban podaje do Łaska ten dośrodkowuje i Mateusz Kościelski sprytnym strzałem głową zdobywa dla nas bramkę na 1-1. Do końca wyniku nie udało się zmienić. Szkoda zwłaszcza rzutów wolnych Adama Frasza, który potrafi zdobywać gole ze stałych fragmentów gry. Tym razem nie było mu to dane choć miał trzy szanse. Ostatecznie remisujemy i pozostaje niedosyt, bo już od dawna nie byliśmy tak blisko wywiezienia 3 pkt. z boiska gospodarzy.