Contributed by krachu8 on 22-04-2012 o godz. 22:19:47
21.04.2012 mecz juniorów młodszych, Kondratowice, sobota g.13.00.

CZARNI KONDRATOWICE - KOLEKTYW RADWANICE 8-4 (4-2)
BRAMKI:
6min. Przemo as. Iso,
20min. Fraszu as. Przemo,
44min. Iso as. Przemo,
56min. Iso.

PRZEBIEG MECZU:
6min. 0-1 gol Przemo,
10min. 1-1,
13min. 2-1,
20min. 2-2 Fraszu,
26min. 3-2,
36min. 4-2,
42min. 5-2,
44min. 5-3 Iso,
54min. 6-3,
55min. 7-3,
56min. 7-4 Iso,
64min. 8-4,.

Mecz w dalekich Kondratowicach pomimo braku zawodników z pierwszego składu ( Mati, Łasy, Bartek, Giera) mógł się podobać. Zmiennicy podjęli walkę. Na bramce po połowie zagrali Michał i Serdel - obaj zaliczyli swój debiut. Można by rzec, że zagrali równo - puścili po 4 gole, ale i tak przy tym będąc bardzo jasnymi punktami drużyny z małym wskazaniem na Serdla. Kipsta zaczął na ławce, jako że spóźnił się na zbiórkę 15 minut bez telefonu do mnie. Standardowo nie możemy zagrać w optymalnym zestawieniu, a więc kolejny raz musiałem robić roszady w składzie. Dawid zaczął na PO, Rafi na ŚO, Graba na LO, a od początku zagrał Spajder przyszła podpora trampkarzy!
Spotkanie rozpoczęło się, jak to u nas w zwyczaju bywa, od tego, iż już po 13 minutach straciliśmy 2 gole! Dobrze, że my też strzeliliśmy po ładnej akcji Iso i jego dośrodkowaniu wprost na głowę Przema. Gol ten otworzył wynik meczu oraz rozwiązał worek z bramkami w tym spotkaniu. Udało nam się doprowadzić do remisu w 20 minucie choć graliśmy naprawdę bardzo defensywnie. Nie można tu wspomnieć, iż w końcu funkcjonowała u nas tzw. linia. Złapaliśmy rywala 10-11 razy na spalonym. Przy okazji również sędziowanie było dobre, co na tym szczeblu rzadko się zdarza. Pan sędzia wiele razy trafnie oceniał czy była pozycja spalona czy nie.
Do przerwy jednak schodzilismy przegrywając 2-4.
W drugiej połowie wystarczyła jedna minuta i już debiutujący Serdel wyciągał piłkę z bramki. Na szczęście po dwóch minutach było 5-3 i ciągle byliśmy w grze. Po 55 minutach wynik meczu był identyczny, jak na jesień u nas, z tym, że to my mieliśmy 3, a rywal 7 goli. Udało nam się jednak szybko odpowiedzieć po golu Iso na 4-7. To były moje najszybsze 3 minuty w życiu - nie nadążałem notować :) Dobrze, że na ławce siedział były zawodnik Kolektywu Spajder, który dzielnie pomagał mi notować :) Około 15 minut przed końcem meczu z boiska zszedł Gruby. Mocny ból głowy uniemożliwił mu dalszą grę, więc zdjąłem go z boiska. Zdrowie ważniejsze! Mecz zatem kończyliśmy w 10-tkę.
Ostateczny wynik brzmiał jednak 8-4 dla gospodarzy. Szukając plusów w minusach mecz ten niejako wygraliśmy, bo w dwumeczu ( 7-3 u nas, 4-8 na wyjeździe) to my jesteśmy lepsi i w tabeli przy takiej samej zdobyczy punktowej ( a taka właśnie jest sytuacja) to my będziemy wyżej.
Starym zwyczajem pochwały dla obu bramkarzy, Iso, Przema, Urbana, Frasza, Grubego i Spajdera. Minusy dla Jojka, Kipsty i Łukasza.