Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

48874400
odsłon strony od 2006-03-26

Za słabi na lidera
Contributed by krachu8 on 15-04-2012 o godz. 11:01:40
14.04.2012 Radwanice g.16 mecz juniorów młodszych KOLEKTYW RADWANICE - STRZELINIANKA STRZELIN 2-7 (0-3)

KOLEKTYW RADWANICE - STRZELINIANKA STRZELIN 2-7 (0-3)
Bramki:
43min. Fraszu as. Urban
53min. Bartek.

Przebieg meczu:
5min. 0-1,
10min. 0-2,
28min. karny 0-3,
43min. 1-3,
53min. 2-3,
54min. 2-4,
64min. 2-5,
72min. 2-6,
80+1min 2-7.

Było pewne, że dziś u siebie to nie my będziemy w roli faworyta, wszak zawitał do nas lider ze Strzelina. Taktyka była prosta. Czekaliśmy na swojej połowie zagęszczając środek boiska i liczyliśmy na szybkich Bartka, Łasego i Przema. Ten ostatni zagrał od początku jako środkowy ofensywny pomocnik mający dużo walczyć w środku pola i uruchamiać Łaska lub Bartka. Jako ostatni obrońca zagrał dziś Fraszu, zazwyczaj nasz kreator gry. Liczyłem na jego spokój i technikę. Jednak - jak widać - plan szybko legł w gruzach. Wytrzymaliśmy zaledwie 10 minut i już przegrywaliśmy 0-2. Musiałem zrobić szybkie roszady w składzie, bo właściwie nie mieliśmy już nic do stracenia. Dodatkowo dostaliśmy trzecią bramkę i do szatni schodziliśmy z nietęgimi minami. W przerwie przesunąłem Frasza do środka pola, a Graba z Grubym mięli tworzyć mur nie do przejścia. Początek napawał optymizmem. Po 3 minutach Urban cudownie obsłużył Frasza. Ten mija bramkarza i z ostrego kąta daje nam upragnioną bramkę. 10 minut później strzelamy gola kontaktowego na 2-3 i mecz zaczął robić się naprawdę ciekawy. Jednak euforia trwała krótko. Po minucie było już 2-4, a całość to już każdy wie jak się skończyła. Mam duże pretensje do kilku chłopaków, gdyż co innego mówię, a co innego oni robią. To wkurzające, bo jak się patrzy na podopiecznych Prezesa (12-13lat) to w obronie poruszali się jak monolit równo i pewnie. U nas niestety ta chyba adrenalina meczowa sprawia, że po pewnym czasie nie ma już linii,a są fale Dunaju - jeden wyżej drugi niżej a trzeci nie pamięta nawet, że trzeba trzymać linię - wstyd! Chodzi mi tu szczególnie o Grubego, Gierę, Grabę i Kipstę. Powtarzam trzymajmy się taktyki, ustawienia, a nie będziemy tracić głupich bramek. Dziś również słabo zaprezentował się Bartek Zawiliński, na którego bardzo liczyłem. Na małą pochwałę zasługują Fraszu i Przemo, a dla statystyków ligowy debiut zaliczył Paweł Issel.