Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Można ...:Kupić:... szaliki i koszulki klubowe.

Kto ogląda

Aktualnie jest 326 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
56586064
odsłon strony od 2006-03-26


Wyniki - B-klasa, gr. 7 - 2006/2007-seniorzy

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Sezon
spacer
spacer
DomWyjazdWynik KiedyGdzie 
Orzeł Święta KatarzynaReplay Owczary2-12006-08-20 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Amator Oleśnica MałaLKS Kucharzowice6-02006-08-20 11:00Stadion przy Pałacu
Odra KotowiceMetalowiec Jelcz-Laskowice7-12006-08-20 11:00Stadion w Lesie
Syrena JaczkowiceBłękitni Siedlce1-02006-08-20 11:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Rapid DomaniówMKS II Oława0-32006-08-20 16:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceSzaluna Zębice1-12006-08-20 17:00Estadio de Lizawice
EKS Kolektyw RadwaniceCzarni Sobocisko0-02006-08-20 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Replay OwczaryOdra Kotowice1-22006-08-27 11:00Owczary Stadium
Amator Oleśnica MałaSyrena Jaczkowice2-22006-08-27 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceCzarni Sobocisko0-72006-08-27 11:00Stadion przy Wylotówce
Metalowiec Jelcz-LaskowiceEKS Kolektyw Radwanice0-112006-08-27 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Szaluna ZębiceRapid Domaniów0-22006-08-27 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
Błękitni SiedlceSokół II Lizawice1-12006-08-27 16:00Stadion Wiejski w Siedlcach
MKS II OławaOrzeł Święta Katarzyna3-02006-08-27 17:00Stadion w Oławie
 
Orzeł Święta KatarzynaSzaluna Zębice0-52006-09-03 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Czarni SobociskoMetalowiec Jelcz-Laskowice13-02006-09-03 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Syrena JaczkowiceLKS Kucharzowice4-02006-09-03 14:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Rapid DomaniówBłękitni Siedlce1-22006-09-03 16:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceAmator Oleśnica Mała4-02006-09-03 16:00Estadio de Lizawice
EKS Kolektyw RadwaniceReplay Owczary2-02006-09-03 16:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Odra KotowiceMKS II Oława1-32006-09-03 17:00Stadion w Lesie
 
Replay OwczaryCzarni Sobocisko0-32006-09-10 11:00Owczary Stadium
Amator Oleśnica MałaRapid Domaniów0-32006-09-10 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceMetalowiec Jelcz-Laskowice5-32006-09-10 11:00Stadion przy Wylotówce
Syrena JaczkowiceSokół II Lizawice7-22006-09-10 11:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceOrzeł Święta Katarzyna2-02006-09-10 11:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceOdra Kotowice3-32006-09-10 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
MKS II OławaEKS Kolektyw Radwanice3-12006-09-10 16:00Stadion w Oławie
 
Orzeł Święta KatarzynaAmator Oleśnica Mała4-12006-09-17 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówSyrena Jaczkowice3-32006-09-17 11:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Czarni SobociskoMKS II Oława1-32006-09-17 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Sokół II LizawiceLKS Kucharzowice1-42006-09-17 11:00Estadio de Lizawice
Metalowiec Jelcz-LaskowiceReplay Owczary1-12006-09-17 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceBłękitni Siedlce2-22006-09-17 11:00Stadion w Lesie
EKS Kolektyw RadwaniceSzaluna Zębice2-12006-09-17 16:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Sokół II LizawiceRapid Domaniów1-12006-09-24 11:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaOdra Kotowice7-32006-09-24 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceReplay Owczary2-42006-09-24 11:00Stadion przy Wylotówce
MKS II OławaMetalowiec Jelcz-Laskowice8-02006-09-24 11:00Stadion w Oławie
Syrena JaczkowiceOrzeł Święta Katarzyna1-22006-09-24 11:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Szaluna ZębiceCzarni Sobocisko2-22006-09-24 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
Błękitni SiedlceEKS Kolektyw Radwanice2-02006-09-24 16:00Stadion Wiejski w Siedlcach
 
Orzeł Święta KatarzynaSokół II Lizawice2-32006-10-01 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówLKS Kucharzowice9-12006-10-01 11:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Czarni SobociskoBłękitni Siedlce2-12006-10-01 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczaryMKS II Oława1-32006-10-01 11:00Owczary Stadium
Metalowiec Jelcz-LaskowiceSzaluna Zębice0-32006-10-01 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceSyrena Jaczkowice3-02006-10-01 11:00Stadion w Lesie
EKS Kolektyw RadwaniceAmator Oleśnica Mała0-02006-10-01 16:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Rapid DomaniówOrzeł Święta Katarzyna2-22006-10-08 11:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceOdra Kotowice2-02006-10-08 11:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaCzarni Sobocisko2-42006-10-08 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceMKS II Oława1-52006-10-08 11:00Stadion przy Wylotówce
Błękitni SiedlceMetalowiec Jelcz-Laskowice12-12006-10-08 11:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceReplay Owczary2-12006-10-08 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
Syrena JaczkowiceEKS Kolektyw Radwanice0-82006-10-08 14:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
 
Orzeł Święta KatarzynaLKS Kucharzowice11-12006-10-15 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Czarni SobociskoSyrena Jaczkowice1-02006-10-15 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczaryBłękitni Siedlce1-02006-10-15 11:00Owczary Stadium
Metalowiec Jelcz-LaskowiceAmator Oleśnica Mała2-32006-10-15 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceRapid Domaniów4-12006-10-15 11:00Stadion w Lesie
MKS II OławaSzaluna Zębice1-02006-10-15 11:00Stadion w Oławie
EKS Kolektyw RadwaniceSokół II Lizawice5-12006-10-15 15:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Orzeł Święta KatarzynaOdra Kotowice2-32006-10-22 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Sokół II LizawiceCzarni Sobocisko1-32006-10-22 11:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaReplay Owczary3-22006-10-22 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceSzaluna Zębice0-62006-10-22 11:00Stadion przy Wylotówce
Syrena JaczkowiceMetalowiec Jelcz-Laskowice6-22006-10-22 11:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceMKS II Oława3-22006-10-22 11:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Rapid DomaniówEKS Kolektyw Radwanice1-22006-10-22 15:00Boisko Sportowe w Domaniowie
 
Czarni SobociskoRapid Domaniów5-12006-10-29 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczarySyrena Jaczkowice1-22006-10-29 11:00Owczary Stadium
Metalowiec Jelcz-LaskowiceSokół II Lizawice0-22006-10-29 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceLKS Kucharzowice7-12006-10-29 11:00Stadion w Lesie
MKS II OławaAmator Oleśnica Mała3-02006-10-29 11:00Stadion w Oławie
EKS Kolektyw RadwaniceOrzeł Święta Katarzyna4-02006-10-29 14:30Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Orzeł Święta KatarzynaCzarni Sobocisko1-82006-11-05 11:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówMetalowiec Jelcz-Laskowice7-12006-11-05 11:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceReplay Owczary4-12006-11-05 11:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaSzaluna Zębice4-22006-11-05 11:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceBłękitni Siedlce1-102006-11-05 11:00Stadion przy Wylotówce
Syrena JaczkowiceMKS II Oława0-22006-11-05 11:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Odra KotowiceEKS Kolektyw Radwanice5-12006-11-05 14:00Stadion w Lesie
 
Czarni SobociskoOdra Kotowice3-02006-11-12 11:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczaryRapid Domaniów4-32006-11-12 11:00Owczary Stadium
Metalowiec Jelcz-LaskowiceOrzeł Święta Katarzyna1-22006-11-12 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
MKS II OławaSokół II Lizawice1-32006-11-12 11:00Stadion w Oławie
Błękitni SiedlceAmator Oleśnica Mała16-02006-11-12 11:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceSyrena Jaczkowice2-02006-11-12 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
EKS Kolektyw RadwaniceLKS Kucharzowice14-02006-11-12 13:30Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Replay OwczaryOrzeł Święta Katarzyna3-02006-11-19 11:00Owczary Stadium
LKS KucharzowiceAmator Oleśnica Mała0-12006-11-19 11:00Stadion przy Wylotówce
Metalowiec Jelcz-LaskowiceOdra Kotowice5-62006-11-19 11:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
MKS II OławaRapid Domaniów1-22006-11-19 11:00Stadion w Oławie
Błękitni SiedlceSyrena Jaczkowice6-12006-11-19 11:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceSokół II Lizawice1-12006-11-19 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
Czarni SobociskoEKS Kolektyw Radwanice1-42006-11-19 14:00Boisko Szkolne w Sobocisku
 
Szaluna ZębiceBłękitni Siedlce2-22006-11-26 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Orzeł Święta KatarzynaMKS II Oława2-42007-03-25 16:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówSzaluna Zębice0-22007-03-25 16:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Czarni SobociskoLKS Kucharzowice4-12007-03-25 16:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Sokół II LizawiceBłękitni Siedlce2-02007-03-25 16:00Estadio de Lizawice
EKS Kolektyw RadwaniceMetalowiec Jelcz-Laskowice8-12007-03-25 16:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Odra KotowiceReplay Owczary0-32007-03-25 16:00Stadion w Lesie
Syrena JaczkowiceAmator Oleśnica Mała0-32007-03-25 16:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
 
Replay OwczaryEKS Kolektyw Radwanice2-52007-04-01 16:00Owczary Stadium
Amator Oleśnica MałaSokół II Lizawice0-32007-04-01 16:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceSyrena Jaczkowice2-22007-04-01 16:00Stadion przy Wylotówce
Metalowiec Jelcz-LaskowiceCzarni Sobocisko0-62007-04-01 16:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
MKS II OławaOdra Kotowice2-02007-04-01 16:00Stadion w Oławie
Błękitni SiedlceRapid Domaniów4-02007-04-01 16:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceOrzeł Święta Katarzyna1-02007-04-01 16:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Orzeł Święta KatarzynaBłękitni Siedlce2-22007-04-15 16:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówAmator Oleśnica Mała0-32007-04-15 16:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Czarni SobociskoReplay Owczary3-22007-04-15 16:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Sokół II LizawiceSyrena Jaczkowice8-02007-04-15 16:00Estadio de Lizawice
EKS Kolektyw RadwaniceMKS II Oława2-02007-04-15 16:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Metalowiec Jelcz-LaskowiceLKS Kucharzowice1-22007-04-15 16:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceSzaluna Zębice1-12007-04-15 16:00Stadion w Lesie
 
Replay OwczaryMetalowiec Jelcz-Laskowice4-02007-04-22 16:30Owczary Stadium
Amator Oleśnica MałaOrzeł Święta Katarzyna3-12007-04-22 16:30Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceSokół II Lizawice3-52007-04-22 16:30Stadion przy Wylotówce
MKS II OławaCzarni Sobocisko0-32007-04-22 16:30Stadion w Oławie
Syrena JaczkowiceRapid Domaniów0-32007-04-22 16:30Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceOdra Kotowice2-02007-04-22 16:30Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceEKS Kolektyw Radwanice1-12007-04-22 16:30Stadion Wiejski w Zębicach
 
Orzeł Święta KatarzynaSyrena Jaczkowice3-12007-04-29 16:30Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówSokół II Lizawice4-12007-04-29 16:30Boisko Sportowe w Domaniowie
Czarni SobociskoSzaluna Zębice3-02007-04-29 16:30Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczaryLKS Kucharzowice4-12007-04-29 16:30Owczary Stadium
EKS Kolektyw RadwaniceBłękitni Siedlce5-32007-04-29 16:30Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Metalowiec Jelcz-LaskowiceMKS II Oława0-82007-04-29 16:30Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceAmator Oleśnica Mała1-22007-04-29 16:30Stadion w Lesie
 
Sokół II LizawiceOrzeł Święta Katarzyna3-02007-05-06 17:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaEKS Kolektyw Radwanice3-12007-05-06 17:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceRapid Domaniów6-22007-05-06 17:00Stadion przy Wylotówce
MKS II OławaReplay Owczary1-02007-05-06 17:00Stadion w Oławie
Syrena JaczkowiceOdra Kotowice2-22007-05-06 17:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceCzarni Sobocisko2-42007-05-06 17:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceMetalowiec Jelcz-Laskowice7-02007-05-06 17:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Orzeł Święta KatarzynaRapid Domaniów4-32007-05-13 17:00Arena auf Święta Katarzyna
Czarni SobociskoAmator Oleśnica Mała6-22007-05-13 17:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczarySzaluna Zębice1-12007-05-13 17:00Owczary Stadium
EKS Kolektyw RadwaniceSyrena Jaczkowice5-02007-05-13 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Metalowiec Jelcz-LaskowiceBłękitni Siedlce2-32007-05-13 17:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceSokół II Lizawice0-12007-05-13 17:00Stadion w Lesie
MKS II OławaLKS Kucharzowice12-02007-05-13 17:00Stadion w Oławie
 
Rapid DomaniówOdra Kotowice1-12007-05-20 17:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceEKS Kolektyw Radwanice0-12007-05-20 17:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaMetalowiec Jelcz-Laskowice12-02007-05-20 17:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceOrzeł Święta Katarzyna4-52007-05-20 17:00Stadion przy Wylotówce
Syrena JaczkowiceCzarni Sobocisko0-82007-05-20 17:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceReplay Owczary3-12007-05-20 17:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceMKS II Oława2-42007-05-20 17:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Czarni SobociskoSokół II Lizawice9-22007-05-27 17:00Boisko Szkolne w Sobocisku
Replay OwczaryAmator Oleśnica Mała1-52007-05-27 17:00Owczary Stadium
EKS Kolektyw RadwaniceRapid Domaniów10-12007-05-27 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Metalowiec Jelcz-LaskowiceSyrena Jaczkowice4-32007-05-27 17:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
Odra KotowiceOrzeł Święta Katarzyna0-32007-05-27 17:00Stadion w Lesie
MKS II OławaBłękitni Siedlce1-02007-05-27 17:00Stadion w Oławie
Szaluna ZębiceLKS Kucharzowice8-02007-05-27 17:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Amator Oleśnica MałaMKS II Oława2-32007-06-03 11:00Stadion przy Pałacu
Orzeł Święta KatarzynaEKS Kolektyw Radwanice0-32007-06-03 11:00Stadion Wiejski w Zębicach
Rapid DomaniówCzarni Sobocisko1-72007-06-03 17:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceMetalowiec Jelcz-Laskowice5-22007-06-03 17:00Estadio de Lizawice
LKS KucharzowiceOdra Kotowice4-42007-06-03 17:00Stadion przy Wylotówce
Syrena JaczkowiceReplay Owczary2-52007-06-03 17:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
Błękitni SiedlceSzaluna Zębice1-02007-06-03 17:00Stadion Wiejski w Siedlcach
 
Czarni SobociskoOrzeł Święta Katarzyna3-02007-06-10 12:00Arena auf Święta Katarzyna
Replay OwczarySokół II Lizawice2-22007-06-10 17:00Owczary Stadium
EKS Kolektyw RadwaniceOdra Kotowice8-02007-06-10 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Metalowiec Jelcz-LaskowiceRapid Domaniów4-42007-06-10 17:00Stadion w Jelczu - Laskowicach
MKS II OławaSyrena Jaczkowice7-02007-06-10 17:00Stadion w Oławie
Błękitni SiedlceLKS Kucharzowice10-32007-06-10 17:00Stadion Wiejski w Siedlcach
Szaluna ZębiceAmator Oleśnica Mała2-02007-06-10 17:00Stadion Wiejski w Zębicach
 
Orzeł Święta KatarzynaMetalowiec Jelcz-Laskowice3-32007-06-17 17:00Arena auf Święta Katarzyna
Rapid DomaniówReplay Owczary1-72007-06-17 17:00Boisko Sportowe w Domaniowie
Sokół II LizawiceMKS II Oława0-12007-06-17 17:00Estadio de Lizawice
Amator Oleśnica MałaBłękitni Siedlce1-12007-06-17 17:00Stadion przy Pałacu
LKS KucharzowiceEKS Kolektyw Radwanice2-42007-06-17 17:00Stadion przy Wylotówce
Odra KotowiceCzarni Sobocisko1-112007-06-17 17:00Stadion w Lesie
Syrena JaczkowiceSzaluna Zębice0-92007-06-17 17:00Stadion Wiejski w Jaczkowicach
spacer
Export iCalendar 
League ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.97 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina