Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Można ...:Kupić:... szaliki i koszulki klubowe.

Kto ogląda

Aktualnie jest 366 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
56456213
odsłon strony od 2006-03-26


Terminarz - Klasa Okręgowa Wrocław - 2017/2018

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Sezon
spacer
spacer
DomWyjazdWynik KiedyGdzie 
Orzeł PrusiceStrzelinianka Strzelin1-02017-08-19 00:00
Polonia Środa ŚląskaZachód Sobótka6-12017-08-19 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceKS Żórawina2-42017-08-19 00:00
Energetyk SiechniceCzarni Jelcz-Laskowice1-22017-08-19 00:00
Orzeł SadowiceWratislavia Wrocław1-22017-08-19 00:00
Mirków DługołękaGKS Kobierzyce1-22017-08-19 00:00
KP Brzeg DolnyWidawa Bierutów1-22017-08-19 00:00
 
Wratislavia WrocławPolonia Środa Śląska1-22017-08-26 00:00
Mirków DługołękaEKS Kolektyw Radwanice6-22017-08-26 00:00
Widawa BierutówOrzeł Sadowice5-12017-08-26 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceGKS Kobierzyce2-42017-08-26 00:00
Strzelinianka StrzelinMechanik Brzezina2-32017-08-26 00:00
Zachód SobótkaEnergetyk Siechnice3-22017-08-26 00:00
KS ŻórawinaOrzeł Prusice1-52017-08-26 00:00
 
Energetyk SiechniceWratislavia Wrocław2-02017-09-02 00:00
Mechanik BrzezinaKS Żórawina2-12017-09-02 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceZachód Sobótka4-12017-09-02 00:00
KP Brzeg DolnyStrzelinianka Strzelin2-52017-09-02 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceGKS Kobierzyce1-22017-09-02 00:00
Polonia Środa ŚląskaWidawa Bierutów1-02017-09-02 00:00
Orzeł PrusiceMirków Długołęka2-02017-09-02 00:00
 
Mirków DługołękaMechanik Brzezina3-12017-09-09 00:00
Widawa BierutówEnergetyk Siechnice2-02017-09-09 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceOrzeł Prusice3-62017-09-09 00:00
Strzelinianka StrzelinOrzeł Sadowice1-02017-09-09 00:00
GKS KobierzyceZachód Sobótka1-12017-09-09 00:00
KS ŻórawinaKP Brzeg Dolny4-02017-09-09 00:00
Wratislavia WrocławCzarni Jelcz-Laskowice3-22017-09-09 00:00
 
Czarni Jelcz-LaskowiceWidawa Bierutów0-32017-09-16 00:00
KP Brzeg DolnyMirków Długołęka1-22017-09-16 00:00
Zachód SobótkaWratislavia Wrocław5-32017-09-16 00:00
Orzeł SadowiceKS Żórawina3-32017-09-16 00:00
Orzeł PrusiceGKS Kobierzyce5-12017-09-16 00:00
Polonia Środa ŚląskaStrzelinianka Strzelin2-12017-09-16 00:00
Mechanik BrzezinaEKS Kolektyw Radwanice3-12017-09-16 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceKP Brzeg Dolny2-02017-09-23 00:00
Strzelinianka StrzelinEnergetyk Siechnice4-12017-09-23 00:00
Orzeł PrusiceMechanik Brzezina4-12017-09-23 00:00
KS ŻórawinaPolonia Środa Śląska2-22017-09-23 00:00
GKS KobierzyceWratislavia Wrocław6-12017-09-23 00:00
Mirków DługołękaOrzeł Sadowice4-12017-09-23 00:00
Widawa BierutówZachód Sobótka2-42017-09-23 00:00
 
Orzeł SadowiceEKS Kolektyw Radwanice0-32017-09-30 00:00
Wratislavia WrocławWidawa Bierutów2-22017-09-30 00:00
Polonia Środa ŚląskaMirków Długołęka1-42017-09-30 00:00
Mechanik BrzezinaGKS Kobierzyce5-22017-09-30 00:00
Energetyk SiechniceKS Żórawina2-42017-09-30 00:00
KP Brzeg DolnyOrzeł Prusice0-22017-09-30 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceStrzelinianka Strzelin3-22017-09-30 00:00
 
KS ŻórawinaCzarni Jelcz-Laskowice1-12017-10-07 00:00
Mechanik BrzezinaKP Brzeg Dolny4-22017-10-07 00:00
Mirków DługołękaEnergetyk Siechnice7-32017-10-07 00:00
GKS KobierzyceWidawa Bierutów4-22017-10-07 00:00
EKS Kolektyw RadwanicePolonia Środa Śląska3-02017-10-07 00:00
Strzelinianka StrzelinZachód Sobótka1-22017-10-07 00:00
Orzeł PrusiceOrzeł Sadowice3-12017-10-07 00:00
 
Polonia Środa ŚląskaOrzeł Prusice1-42017-10-14 00:00
Wratislavia WrocławStrzelinianka Strzelin4-42017-10-14 00:00
Energetyk SiechniceEKS Kolektyw Radwanice1-22017-10-14 00:00
KP Brzeg DolnyGKS Kobierzyce1-52017-10-14 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceMirków Długołęka0-32017-10-14 00:00
Orzeł SadowiceMechanik Brzezina3-42017-10-14 00:00
Zachód SobótkaKS Żórawina4-02017-10-14 00:00
 
Mirków DługołękaZachód Sobótka2-22017-10-21 00:00
KP Brzeg DolnyOrzeł Sadowice1-52017-10-21 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceCzarni Jelcz-Laskowice3-22017-10-21 00:00
Strzelinianka StrzelinWidawa Bierutów2-12017-10-21 00:00
Orzeł PrusiceEnergetyk Siechnice1-42017-10-21 00:00
KS ŻórawinaWratislavia Wrocław2-22017-10-21 00:00
Mechanik BrzezinaPolonia Środa Śląska1-02017-10-21 00:00
 
Energetyk SiechniceMechanik Brzezina1-62017-10-28 00:00
Widawa BierutówKS Żórawina0-42017-10-28 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceOrzeł Prusice3-12017-10-28 00:00
KS Bystrzyca Kąty WrocławskieStrzelinianka Strzelin2017-10-28 00:00
Orzeł SadowiceGKS Kobierzyce3-22017-10-28 00:00
Zachód SobótkaEKS Kolektyw Radwanice1-12017-10-28 00:00
Polonia Środa ŚląskaKP Brzeg Dolny2-02017-10-28 00:00
Wratislavia WrocławMirków Długołęka2-42017-10-28 00:00
 
Mechanik BrzezinaCzarni Jelcz-Laskowice5-02017-11-04 00:00
Mirków DługołękaWidawa Bierutów2-32017-11-04 00:00
KP Brzeg DolnyEnergetyk Siechnice0-22017-11-04 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceWratislavia Wrocław2-12017-11-04 00:00
Orzeł SadowicePolonia Środa Śląska2-12017-11-04 00:00
GKS KobierzyceStrzelinianka Strzelin1-02017-11-04 00:00
Orzeł PrusiceZachód Sobótka1-32017-11-04 00:00
KS ŻórawinaKS Bystrzyca Kąty Wrocławskie2017-11-04 00:00
 
Wratislavia WrocławOrzeł Prusice2-92017-11-11 00:00
Energetyk SiechniceOrzeł Sadowice2-12017-11-11 00:00
Widawa BierutówEKS Kolektyw Radwanice3-12017-11-11 00:00
Czarni Jelcz-LaskowiceKP Brzeg Dolny6-02017-11-11 00:00
KS Bystrzyca Kąty WrocławskieMirków Długołęka2017-11-11 00:00
Zachód SobótkaMechanik Brzezina4-22017-11-11 00:00
Strzelinianka StrzelinKS Żórawina0-02017-11-11 00:00
Polonia Środa ŚląskaGKS Kobierzyce0-72017-11-11 00:00
 
Orzeł PrusiceWidawa Bierutów6-02017-11-18 00:00
Polonia Środa ŚląskaEnergetyk Siechnice0-12017-11-18 00:00
GKS KobierzyceKS Żórawina1-12017-11-18 00:00
Mechanik BrzezinaWratislavia Wrocław5-12017-11-18 00:00
Mirków DługołękaStrzelinianka Strzelin5-02017-11-18 00:00
KP Brzeg DolnyZachód Sobótka0-112017-11-18 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceKS Bystrzyca Kąty Wrocławskie2017-11-18 00:00
Orzeł SadowiceCzarni Jelcz-Laskowice1-22017-11-18 00:00
 
Zachód SobótkaOrzeł Sadowice2-32017-11-25 00:00
Strzelinianka StrzelinEKS Kolektyw Radwanice1-12017-11-25 00:00
Wratislavia WrocławKP Brzeg Dolny3-02017-11-25 00:00
KS ŻórawinaMirków Długołęka2-52017-11-25 00:00
Energetyk SiechniceGKS Kobierzyce1-12017-11-25 00:00
Widawa BierutówMechanik Brzezina1-22017-11-25 00:00
Czarni Jelcz-LaskowicePolonia Środa Śląska1-32017-11-25 00:00
KS Bystrzyca Kąty WrocławskieOrzeł Prusice2017-11-25 00:00
 
Strzelinianka StrzelinOrzeł Prusice3-12018-03-18 11:00
Czarni Jelcz-LaskowiceEnergetyk Siechnice0-02018-03-18 11:00
Widawa BierutówKP Brzeg Dolny4-22018-03-18 11:00
GKS KobierzyceMirków Długołęka2-22018-03-18 11:00
Wratislavia WrocławOrzeł Sadowice2018-03-18 11:00
KS ŻórawinaEKS Kolektyw Radwanice3-22018-03-18 11:00
Zachód SobótkaPolonia Środa Śląska3-32018-03-18 11:00
 
Mechanik BrzezinaStrzelinianka Strzelin2018-03-24 11:00
Energetyk SiechniceZachód Sobótka1-12018-03-24 11:00
Orzeł PrusiceKS Żórawina2-02018-03-24 11:00
Polonia Środa ŚląskaWratislavia Wrocław1-12018-03-24 11:00
Orzeł SadowiceWidawa Bierutów0-12018-03-24 11:00
GKS KobierzyceCzarni Jelcz-Laskowice0-02018-03-24 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceMirków Długołęka2-32018-03-24 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Wratislavia WrocławEnergetyk Siechnice1-52018-03-31 11:00
KS ŻórawinaMechanik Brzezina2-22018-03-31 11:00
Zachód SobótkaCzarni Jelcz-Laskowice2-12018-03-31 11:00
Strzelinianka StrzelinKP Brzeg Dolny7-02018-03-31 11:00
Widawa BierutówPolonia Środa Śląska0-22018-03-31 11:00
Mirków DługołękaOrzeł Prusice8-02018-03-31 11:00
GKS KobierzyceEKS Kolektyw Radwanice1-22018-03-31 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Mechanik BrzezinaMirków Długołęka0-32018-04-07 15:00
Energetyk SiechniceWidawa Bierutów1-02018-04-07 15:00
Orzeł PrusiceEKS Kolektyw Radwanice3-12018-04-07 15:00
Orzeł SadowiceStrzelinianka Strzelin0-12018-04-07 15:00
Zachód SobótkaGKS Kobierzyce0-42018-04-07 15:00
KP Brzeg DolnyKS Żórawina0-32018-04-07 15:00
Czarni Jelcz-LaskowiceWratislavia Wrocław2-02018-04-07 15:00
 
Widawa BierutówCzarni Jelcz-Laskowice1-32018-04-14 15:00
Mirków DługołękaKP Brzeg Dolny11-02018-04-14 15:00
Wratislavia WrocławZachód Sobótka0-12018-04-14 15:00
KS ŻórawinaOrzeł Sadowice3-02018-04-14 15:00
GKS KobierzyceOrzeł Prusice2-42018-04-14 15:00
Strzelinianka StrzelinPolonia Środa Śląska1-22018-04-14 15:00
EKS Kolektyw RadwaniceMechanik Brzezina1-12018-04-14 15:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Energetyk SiechniceStrzelinianka Strzelin0-02018-04-22 11:00
Mechanik BrzezinaOrzeł Prusice4-22018-04-22 11:00
Polonia Środa ŚląskaKS Żórawina4-02018-04-22 11:00
Wratislavia WrocławGKS Kobierzyce1-22018-04-22 11:00
Orzeł SadowiceMirków Długołęka0-82018-04-22 11:00
Zachód SobótkaWidawa Bierutów8-12018-04-22 11:00
KP Brzeg DolnyEKS Kolektyw Radwanice1-12018-04-22 11:00
 
Widawa BierutówWratislavia Wrocław2-12018-04-29 11:00
Mirków DługołękaPolonia Środa Śląska0-02018-04-29 11:00
GKS KobierzyceMechanik Brzezina2-32018-04-29 11:00
KS ŻórawinaEnergetyk Siechnice1-02018-04-29 11:00
Orzeł PrusiceKP Brzeg Dolny5-02018-04-29 11:00
Strzelinianka StrzelinCzarni Jelcz-Laskowice5-12018-04-29 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceOrzeł Sadowice2-22018-04-29 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Czarni Jelcz-LaskowiceKS Żórawina1-32018-05-05 17:00
KP Brzeg DolnyMechanik Brzezina0-42018-05-05 17:00
Energetyk SiechniceMirków Długołęka1-32018-05-05 17:00
Widawa BierutówGKS Kobierzyce4-42018-05-05 17:00
Polonia Środa ŚląskaEKS Kolektyw Radwanice2-02018-05-05 17:00
Zachód SobótkaStrzelinianka Strzelin2-12018-05-05 17:00
Orzeł SadowiceOrzeł Prusice2-42018-05-05 17:00
 
Orzeł PrusicePolonia Środa Śląska5-02018-05-12 17:00
Strzelinianka StrzelinWratislavia Wrocław0-12018-05-12 17:00
GKS KobierzyceKP Brzeg Dolny10-22018-05-12 17:00
Mirków DługołękaCzarni Jelcz-Laskowice9-02018-05-12 17:00
Mechanik BrzezinaOrzeł Sadowice2-22018-05-12 17:00
KS ŻórawinaZachód Sobótka1-32018-05-12 17:00
EKS Kolektyw RadwaniceEnergetyk Siechnice2-12018-05-12 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Orzeł SadowiceKP Brzeg Dolny2018-05-19 17:00
Czarni Jelcz-LaskowiceEKS Kolektyw Radwanice2018-05-19 17:00
Widawa BierutówStrzelinianka Strzelin2018-05-19 17:00
Energetyk SiechniceOrzeł Prusice2018-05-19 17:00
Wratislavia WrocławKS Żórawina2018-05-19 17:00
Polonia Środa ŚląskaMechanik Brzezina2018-05-19 17:00
Zachód SobótkaMirków Długołęka2018-05-19 17:00
spacer
Export iCalendar 
League ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 2.11 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina