Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga go¶ci
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Opcja ...:Szukaj:... pozwala znaleĽć interesuj±ce informacje.

Kto ogl±da

Aktualnie jest 301 go¶ć(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jeste¶ anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikaj±c tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymali¶my
49081892
odsłon strony od 2006-03-26


Terminarz - A-klasa Wrocław, gr. III - 2013/14

Dzień | Tydzień | Miesi±c | Sezon
spacer
spacer
DomWyjazdWynik KiedyGdzieDirection 
LZS ZbytowaBurza Bystrzyca Oławska6-22013-08-18 00:00
Pogoń SycówPolonia Miłoszyce0-22013-08-18 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceZenit Międzybórz3-02013-08-25 00:00
Grom SzczodrówHuragan Minkowice Oławskie 2-12013-08-25 00:00
 
Mirków DługołękaGrom Szczodrów0-02013-09-01 00:00
KS SmolnaEKS Kolektyw Radwanice2-22013-09-01 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćLZS Solniki Małe3-32013-09-08 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie Burza Bystrzyca Oławska2-22013-09-15 00:00
Zenit MiędzybórzFoto-Higiena Błyskawica II Gać5-32013-09-15 00:00
 
D±b DobroszyceEKS Kolektyw Radwanice1-02013-09-22 00:00
Lotos Gaj OławskiPogoń Syców8-32013-09-22 00:00
 
LZS Solniki MałeLotos Gaj Oławski2-12013-09-29 00:00
Polonia MiłoszyceD±b Dobroszyce2-22013-09-29 00:00
 
LZS ZbytowaKS Smolna3-12013-10-06 00:00
 
Pogoń SycówBurza Bystrzyca Oławska4-02013-10-13 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceLZS Zbytowa4-12013-10-13 00:00
 
Grom SzczodrówD±b Dobroszyce0-22013-10-20 00:00
Mirków DługołękaZenit Międzybórz2-02013-10-20 00:00
 
KS SmolnaMirków Długołęka2-32013-10-27 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćGrom Szczodrów1-22013-10-27 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie Polonia Miłoszyce3-12013-11-03 00:00
 
Zenit MiędzybórzBurza Bystrzyca Oławska2-02013-11-10 00:00
D±b DobroszyceHuragan Minkowice Oławskie 0-02013-11-10 00:00
 
Grom SzczodrówLotos Gaj Oławski2-12014-03-23 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceLZS Solniki Małe5-22014-03-23 00:00
 
LZS Solniki MałePolonia Miłoszyce1-02014-03-30 00:00
Lotos Gaj OławskiLZS Zbytowa0-02014-03-30 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćPogoń Syców1-12014-04-06 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceBurza Bystrzyca Oławska2-12014-04-13 00:00
Pogoń SycówGrom Szczodrów1-32014-04-13 00:00
 
Lotos Gaj OławskiMirków Długołęka0-22014-04-27 00:00
D±b DobroszyceKS Smolna3-02014-04-27 00:00
 
KS SmolnaFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-32014-05-04 00:00
Mirków DługołękaHuragan Minkowice Oławskie 2-12014-05-04 00:00
 
LZS ZbytowaZenit Międzybórz0-12014-05-11 00:00
 
D±b DobroszyceBurza Bystrzyca Oławska3-32014-05-18 00:00
Zenit MiędzybórzLotos Gaj Oławski2-12014-05-18 00:00
 
Mirków DługołękaLZS Solniki Małe7-12014-05-25 00:00
Grom SzczodrówPolonia Miłoszyce3-02014-05-25 00:00
 
Polonia MiłoszyceLZS Zbytowa3-22014-06-01 00:00
LZS Solniki MałePogoń Syców1-22014-06-01 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie EKS Kolektyw Radwanice0-42014-06-08 00:00
 
Grom SzczodrówBurza Bystrzyca Oławska4-32014-06-15 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceMirków Długołęka6-12014-06-15 00:00
 
LZS Solniki MałeKS Smolna3-02014-06-22 00:00
Lotos Gaj OławskiFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-32014-06-22 00:00
 
Lotos Gaj OławskiGrom Szczodrów3-22013-08-18 00:00
LZS Solniki MałeEKS Kolektyw Radwanice2-32013-08-18 00:00
 
Polonia MiłoszyceLZS Solniki Małe1-22013-08-25 00:00
LZS ZbytowaLotos Gaj Oławski2-32013-08-25 00:00
 
Pogoń SycówFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-32013-09-01 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaEKS Kolektyw Radwanice3-22013-09-08 00:00
Grom SzczodrówPogoń Syców3-32013-09-08 00:00
 
Mirków DługołękaLotos Gaj Oławski2-02013-09-15 00:00
KS SmolnaD±b Dobroszyce2-42013-09-15 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćKS Smolna3-32013-09-22 00:00
Huragan Minkowice Oławskie Mirków Długołęka2-22013-09-22 00:00
 
Zenit MiędzybórzLZS Zbytowa1-02013-09-29 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaD±b Dobroszyce3-42013-10-06 00:00
Lotos Gaj OławskiZenit Międzybórz3-02013-10-06 00:00
 
LZS Solniki MałeMirków Długołęka2-32013-10-13 00:00
Polonia MiłoszyceGrom Szczodrów1-12013-10-13 00:00
 
LZS ZbytowaPolonia Miłoszyce4-102013-10-20 00:00
Pogoń SycówLZS Solniki Małe6-42013-10-20 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceHuragan Minkowice Oławskie 1-32013-10-27 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaGrom Szczodrów1-12013-11-03 00:00
Mirków DługołękaEKS Kolektyw Radwanice4-22013-11-03 00:00
 
KS SmolnaLZS Solniki Małe4-52013-11-10 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćLotos Gaj Oławski1-12013-11-10 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćHuragan Minkowice Oławskie 0-02014-03-23 00:00
KS SmolnaZenit Międzybórz0-32014-03-23 00:00
 
Pogoń SycówD±b Dobroszyce3-12014-03-30 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaLotos Gaj Oławski1-02014-04-06 00:00
D±b DobroszyceLZS Solniki Małe4-12014-04-06 00:00
 
KS SmolnaPolonia Miłoszyce0-32014-04-13 00:00
Mirków DługołękaLZS Zbytowa3-02014-04-13 00:00
 
LZS ZbytowaPogoń Syców1-12014-04-27 00:00
Polonia MiłoszyceEKS Kolektyw Radwanice1-32014-04-27 00:00
 
Zenit MiędzybórzGrom Szczodrów2-22014-05-04 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaMirków Długołęka0-22014-05-11 00:00
Grom SzczodrówKS Smolna3-02014-05-11 00:00
 
Polonia MiłoszyceFoto-Higiena Błyskawica II Gać1-12014-05-18 00:00
LZS Solniki MałeHuragan Minkowice Oławskie 1-12014-05-18 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie Zenit Międzybórz2-22014-05-25 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćD±b Dobroszyce0-32014-05-25 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceLotos Gaj Oławski0-32014-06-01 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaLZS Solniki Małe1-32014-06-08 00:00
Lotos Gaj OławskiPolonia Miłoszyce1-12014-06-08 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćLZS Zbytowa1-12014-06-15 00:00
KS SmolnaPogoń Syców0-32014-06-15 00:00
 
Pogoń SycówEKS Kolektyw Radwanice2-12014-06-22 00:00
LZS ZbytowaGrom Szczodrów2-02014-06-22 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie Foto-Higiena Błyskawica II Gać6-12013-08-18 00:00
Zenit MiędzybórzKS Smolna7-02013-08-18 00:00
 
D±b DobroszycePogoń Syców5-22013-08-25 00:00
 
Lotos Gaj OławskiBurza Bystrzyca Oławska0-22013-09-01 00:00
LZS Solniki MałeD±b Dobroszyce3-12013-09-01 00:00
 
Polonia MiłoszyceKS Smolna8-02013-09-08 00:00
LZS ZbytowaMirków Długołęka1-52013-09-08 00:00
 
Pogoń SycówLZS Zbytowa1-32013-09-15 00:00
EKS Kolektyw RadwanicePolonia Miłoszyce0-52013-09-15 00:00
 
Grom SzczodrówZenit Międzybórz4-12013-09-22 00:00
 
Mirków DługołękaBurza Bystrzyca Oławska6-02013-09-29 00:00
KS SmolnaGrom Szczodrów3-42013-09-29 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćPolonia Miłoszyce7-02013-10-06 00:00
Huragan Minkowice Oławskie LZS Solniki Małe2-22013-10-06 00:00
 
Zenit MiędzybórzHuragan Minkowice Oławskie 0-12013-10-13 00:00
D±b DobroszyceFoto-Higiena Błyskawica II Gać1-12013-10-13 00:00
 
Lotos Gaj OławskiEKS Kolektyw Radwanice3-12013-10-20 00:00
 
LZS Solniki MałeBurza Bystrzyca Oławska3-12013-10-27 00:00
Polonia MiłoszyceLotos Gaj Oławski2-22013-10-27 00:00
 
LZS ZbytowaFoto-Higiena Błyskawica II Gać1-22013-11-03 00:00
Pogoń SycówKS Smolna2-12013-11-03 00:00
 
EKS Kolektyw RadwanicePogoń Syców3-22013-11-10 00:00
Grom SzczodrówLZS Zbytowa1-22013-11-10 00:00
 
D±b DobroszyceMirków Długołęka1-02014-03-23 00:00
 
KS SmolnaBurza Bystrzyca Oławska0-32014-03-30 00:00
Mirków DługołękaFoto-Higiena Błyskawica II Gać3-52014-03-30 00:00
 
LZS ZbytowaHuragan Minkowice Oławskie 2-12014-04-06 00:00
Polonia MiłoszyceZenit Międzybórz0-12014-04-06 00:00
 
Zenit MiędzybórzD±b Dobroszyce2-12014-04-13 00:00
Huragan Minkowice Oławskie Lotos Gaj Oławski2-12014-04-13 00:00
 
Grom SzczodrówLZS Solniki Małe1-12014-04-27 00:00
 
Polonia MiłoszyceBurza Bystrzyca Oławska3-22014-05-04 00:00
LZS Solniki MałeLZS Zbytowa4-12014-05-04 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie Pogoń Syców4-12014-05-11 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćEKS Kolektyw Radwanice0-52014-05-11 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceGrom Szczodrów6-32014-05-18 00:00
Pogoń SycówMirków Długołęka1-62014-05-18 00:00
 
Lotos Gaj OławskiKS Smolna3-02014-05-25 00:00
 
Foto-Higiena Błyskawica II GaćBurza Bystrzyca Oławska3-22014-06-01 00:00
KS SmolnaHuragan Minkowice Oławskie 0-32014-06-01 00:00
 
Pogoń SycówZenit Międzybórz0-52014-06-08 00:00
LZS ZbytowaD±b Dobroszyce3-12014-06-08 00:00
 
D±b DobroszyceLotos Gaj Oławski2-22014-06-15 00:00
Zenit MiędzybórzLZS Solniki Małe3-42014-06-15 00:00
 
Mirków DługołękaPolonia Miłoszyce1-12014-06-22 00:00
 
Mirków DługołękaD±b Dobroszyce5-02013-08-18 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaKS Smolna3-22013-08-25 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćMirków Długołęka1-72013-08-25 00:00
 
Huragan Minkowice Oławskie LZS Zbytowa2-02013-09-01 00:00
Zenit MiędzybórzPolonia Miłoszyce1-32013-09-01 00:00
 
D±b DobroszyceZenit Międzybórz0-32013-09-08 00:00
Lotos Gaj OławskiHuragan Minkowice Oławskie 5-12013-09-08 00:00
 
LZS Solniki MałeGrom Szczodrów1-32013-09-15 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaPolonia Miłoszyce2-42013-09-22 00:00
LZS ZbytowaLZS Solniki Małe2-32013-09-22 00:00
 
Pogoń SycówHuragan Minkowice Oławskie 3-12013-09-29 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceFoto-Higiena Błyskawica II Gać3-72013-09-29 00:00
 
Grom SzczodrówEKS Kolektyw Radwanice4-22013-10-06 00:00
Mirków DługołękaPogoń Syców1-22013-10-06 00:00
 
KS SmolnaLotos Gaj Oławski2-32013-10-13 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaFoto-Higiena Błyskawica II Gać6-02013-10-20 00:00
Huragan Minkowice Oławskie KS Smolna2-02013-10-20 00:00
 
Zenit MiędzybórzPogoń Syców1-02013-10-27 00:00
D±b DobroszyceLZS Zbytowa1-22013-10-27 00:00
 
Lotos Gaj OławskiD±b Dobroszyce4-02013-11-03 00:00
LZS Solniki MałeZenit Międzybórz2-72013-11-03 00:00
 
Polonia MiłoszyceMirków Długołęka0-22013-11-10 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaLZS Zbytowa1-12014-03-23 00:00
Polonia MiłoszycePogoń Syców4-12014-03-23 00:00
 
Zenit MiędzybórzEKS Kolektyw Radwanice0-22014-03-30 00:00
Huragan Minkowice Oławskie Grom Szczodrów3-22014-03-30 00:00
 
Grom SzczodrówMirków Długołęka1-12014-04-06 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceKS Smolna3-02014-04-06 00:00
 
LZS Solniki MałeFoto-Higiena Błyskawica II Gać5-02014-04-13 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaHuragan Minkowice Oławskie 0-22014-04-27 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćZenit Międzybórz0-52014-04-27 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceD±b Dobroszyce4-02014-05-04 00:00
Pogoń SycówLotos Gaj Oławski3-02014-05-04 00:00
 
Lotos Gaj OławskiLZS Solniki Małe1-12014-05-11 00:00
D±b DobroszycePolonia Miłoszyce0-02014-05-11 00:00
 
KS SmolnaLZS Zbytowa0-32014-05-18 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaPogoń Syców6-22014-05-25 00:00
LZS ZbytowaEKS Kolektyw Radwanice3-52014-05-25 00:00
 
D±b DobroszyceGrom Szczodrów3-22014-06-01 00:00
Zenit MiędzybórzMirków Długołęka2-22014-06-01 00:00
 
Mirków DługołękaKS Smolna3-02014-06-08 00:00
Grom SzczodrówFoto-Higiena Błyskawica II Gać1-42014-06-08 00:00
 
Polonia MiłoszyceHuragan Minkowice Oławskie 2-02014-06-15 00:00
 
Burza Bystrzyca OławskaZenit Międzybórz8-42014-06-22 00:00
Huragan Minkowice Oławskie D±b Dobroszyce1-32014-06-22 00:00
spacer
Export iCalendar 
League ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 2.39 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina