Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
W razie problemów w korzystaniu ze strony opisz swoje problemy na ...:Forum:....

Kto ogląda

Aktualnie jest 125 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
49042942
odsłon strony od 2006-03-26


Terminarz - A klasa juniorów, Wrocław gr.2 - 2008/09

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Sezon
spacer
spacer
DomWyjazdWynik KiedyDirectionGdzie 
Sokół Marcinkowice (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)2-82009-06-06 11:00
BKS Borów (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)2-32009-06-06 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)2-32009-06-06 11:00
LKS Brożec (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)2-32009-06-06 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)0-112009-06-06 11:00
 
LKS Stary Śleszów (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-22009-05-30 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)3-12009-05-30 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)0-102009-05-30 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)6-02009-05-30 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Świteź Wiązów (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)10-02009-05-30 11:00
 
Świteź Wiązów (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)1-02009-05-23 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-162009-05-23 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)2-82009-05-23 11:00
BKS Borów (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)11-32009-05-23 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)3-42009-05-23 11:00
 
LKS Brożec (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)0-62009-05-16 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)5-02009-05-16 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)3-22009-05-16 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-22009-05-16 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)3-02009-05-16 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Świteź Wiązów (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)2-12009-05-09 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)0-32009-05-09 11:00
BKS Borów (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-22009-05-09 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)1-32009-05-09 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)5-32009-05-09 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
KP Ludów Śląski (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)1-12009-05-02 11:00
LKS Brożec (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)4-12009-05-02 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)6-12009-05-02 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)1-32009-05-02 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)18-02009-05-02 11:00
 
Kolektyw Radwanice (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)5-12009-04-25 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Olimpia Podgaj (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)0-82009-04-25 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)1-12009-04-25 11:00
Świteź Wiązów (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-12009-04-25 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)2-32009-04-25 11:00
 
BKS Borów (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)6-02009-04-18 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-22009-04-18 11:00
LKS Brożec (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)2-32009-04-18 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)9-12009-04-18 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)16-02009-04-18 11:00
 
Świteź Wiązów (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)5-12009-04-04 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)1-12009-04-04 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)2-32009-04-04 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)0-92009-04-04 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)0-62009-04-04 11:00
 
Świteź Wiązów (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)4-12008-11-08 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)6-12008-11-08 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
GKS Kobierzyce (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)5-02008-11-08 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)2-52008-11-08 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)19-22008-11-08 11:00
 
LKS Brożec (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)1-22008-10-25 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)10-02008-10-25 11:00
BKS Borów (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)6-22008-10-25 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)1-52008-10-25 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)0-32008-10-25 11:00
 
Kolektyw Radwanice (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-62008-10-18 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
LKS Brożec (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)10-12008-10-18 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)4-12008-10-18 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)3-52008-10-18 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)7-12008-10-18 11:00
 
KP Ludów Śląski (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-32008-10-11 11:00
BKS Borów (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)1-12008-10-11 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)0-12008-10-11 11:00
Świteź Wiązów (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)0-22008-10-11 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)1-132008-10-11 11:00
 
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-62008-10-04 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)14-32008-10-04 11:00
LKS Brożec (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)1-22008-10-04 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)5-22008-10-04 11:00
GKS Kobierzyce (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)2-52008-10-04 11:00
 
BKS Borów (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)4-12008-09-27 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-42008-09-27 11:00
Świteź Wiązów (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)2-32008-09-27 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)5-42008-09-27 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
Olimpia Podgaj (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)0-182008-09-27 11:00
 
LKS Stary Śleszów (jun. st.)Kolektyw Radwanice (jun. st.)3-32008-09-20 11:00
BKS Borów (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)17-02008-09-20 11:00
KP Ludów Śląski (jun. st.)Sokół Marcinkowice (jun. st.)1-22008-09-20 11:00
LKS Brożec (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-72008-09-20 11:00
Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)1-52008-09-20 11:00
 
Sokół Marcinkowice (jun. st.)BKS Borów (jun. st.)0-32008-09-13 11:00
Świteź Wiązów (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)5-02008-09-13 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)LKS Brożec (jun. st.)3-22008-09-13 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
GKS Kobierzyce (jun. st.)LKS Stary Śleszów (jun. st.)3-22008-09-13 11:00
Olimpia Podgaj (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)5-102008-09-13 11:00
 
BKS Borów (jun. st.)Świteź Wiązów (jun. st.)1-32008-09-06 11:00
Sokół Marcinkowice (jun. st.)Olimpia Podgaj (jun. st.)18-02008-09-06 11:00
LKS Brożec (jun. st.)GKS Kobierzyce (jun. st.)2-32008-09-06 11:00
LKS Stary Śleszów (jun. st.)Nefryt Jordanów Śląski (jun. st.)5-02008-09-06 11:00
Kolektyw Radwanice (jun. st.)KP Ludów Śląski (jun. st.)7-22008-09-06 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
spacer
Export iCalendar 
League ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.51 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina