Witaj w EKS Kolektyw Radwanice pixel EKS Kolektyw Radwanice banner



PROJEKTY KOLEKTYWU FINANSUJE GMINA SIECHNICE ORAZ MIESZKAŃCY RADWANIC

Gmina Siechnice Nivea Outlet Carol Kolektyw facebook

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do akademii Kolektywu!

  Witaj ! Historia · Kontakt · Dojazd · Zapisy do szkółki · Typer ·  
Klub
Strona główna
Info/kontakt
· Dodaj informację
· Uwagi/Sugestie
· Kontakt
Klub
· Dojazd
· Historia
· Kontakt
· Nabór
· Sekcje
· Stadion
· Szaliki,koszulki
· Liga(Historia)
Seniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Juniorzy
· Tabela
· Terminarz/wyniki
· Skład
Petanque
· Tabela
· Terminarz/wyniki
Dla kibica
· Galeria
· Księga gości
Access restricted to our members Typer
· Linki
· Ankieta
· Forum
· Filmy
O stronie
· Statystyki
· Top 10
· Szukaj
· Użytkownicy
· Ankieta
· Szukaj
· Mapa Strony

Losowe zdjęcie


Porady
Sprawdź swoje wyniki w ...:typerze:....

Kto ogląda

Aktualnie jest 116 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj


Login

Pseudonim

Hasło

Kod bezpieczeństwa: Security Code
Wpisz kod:

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Serwis
Admin:4536419Status gg:4536419
Kontakt tylko w razie problemów, pytań o stronę!


Liczba odsłon

Otrzymaliśmy
43592327
odsłon strony od 2006-03-26


Terminarz - A-klasa Wrocław, gr. IV - 2016/17

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Sezon
spacer
spacer
DomWyjazdWynik KiedyGdzie 
Galakticos SolnaOrzeł Pustków Wilczkowski3-02016-08-20 17:00
Świteź WiązówWKS Wierzbice1-02016-08-20 17:00
 
Szaluna ZębiceFoto-Higiena Błyskawica II Gać3-32016-08-21 17:00
BKS BorówGromnik Kuropatnik3-32016-08-21 17:00
LKS Stary ŚleszówNefryt Jordanów Śl.0-32016-08-21 17:00
Polonia JaszowiceEKS Kolektyw Radwanice1-02016-08-21 17:00
 
Gromnik KuropatnikLKS Stary Śleszów3-02016-08-28 17:00
Olimpia PodgajGalakticos Solna0-32016-08-28 17:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćBKS Borów1-02016-08-28 17:00
Świteź WiązówSzaluna Zębice3-12016-08-28 17:00
Nefryt Jordanów Śl.Polonia Jaszowice3-42016-08-28 17:00
EKS Kolektyw RadwaniceRapid Domaniów1-02016-08-28 17:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Szaluna ZębiceWKS Wierzbice2-12016-09-04 11:00
Rapid DomaniówNefryt Jordanów Śl.1-42016-09-04 11:00
BKS BorówŚwiteź Wiązów3-12016-09-04 11:00
Galakticos SolnaEKS Kolektyw Radwanice0-22016-09-04 11:00
LKS Stary ŚleszówFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-12016-09-04 11:00
Orzeł Pustków WilczkowskiOlimpia Podgaj1-12016-09-04 11:00
Polonia JaszowiceGromnik Kuropatnik2-12016-09-04 11:00
 
WKS WierzbiceOlimpia Podgaj2-12016-09-11 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćPolonia Jaszowice1-12016-09-11 11:00
Świteź WiązówLKS Stary Śleszów3-02016-09-11 11:00
Nefryt Jordanów Śl.Galakticos Solna3-12016-09-11 11:00
Szaluna ZębiceBKS Borów2-32016-09-11 11:00
Gromnik KuropatnikRapid Domaniów0-22016-09-11 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceOrzeł Pustków Wilczkowski1-02016-09-11 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
BKS BorówWKS Wierzbice2-12016-09-18 11:00
Galakticos SolnaGromnik Kuropatnik0-22016-09-18 11:00
LKS Stary ŚleszówSzaluna Zębice2-22016-09-18 11:00
Orzeł Pustków WilczkowskiNefryt Jordanów Śl.0-52016-09-18 11:00
Polonia JaszowiceŚwiteź Wiązów4-12016-09-18 11:00
Olimpia PodgajEKS Kolektyw Radwanice2-62016-09-18 11:00
Rapid DomaniówFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-02016-09-18 11:00
 
WKS WierzbiceEKS Kolektyw Radwanice0-32016-09-25 11:00
Świteź WiązówRapid Domaniów1-32016-09-25 11:00
Nefryt Jordanów Śl.Olimpia Podgaj2-12016-09-25 11:00
Szaluna ZębicePolonia Jaszowice0-52016-09-25 11:00
Gromnik KuropatnikOrzeł Pustków Wilczkowski2-02016-09-25 11:00
BKS BorówLKS Stary Śleszów2-12016-09-25 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćGalakticos Solna3-42016-09-25 11:00
 
Orzeł Pustków WilczkowskiFoto-Higiena Błyskawica II Gać0-62016-10-01 11:00
Polonia JaszowiceBKS Borów5-02016-10-01 11:00
Olimpia PodgajGromnik Kuropatnik4-12016-10-01 11:00
Rapid DomaniówSzaluna Zębice4-32016-10-01 11:00
Galakticos SolnaŚwiteź Wiązów2-42016-10-01 11:00
LKS Stary ŚleszówWKS Wierzbice0-32016-10-01 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceNefryt Jordanów Śl.1-22016-10-01 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Szaluna ZębiceGalakticos Solna5-12016-10-08 15:00
Gromnik KuropatnikEKS Kolektyw Radwanice0-52016-10-08 15:00
BKS BorówRapid Domaniów0-02016-10-08 15:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćOlimpia Podgaj6-32016-10-08 15:00
LKS Stary ŚleszówPolonia Jaszowice1-72016-10-08 15:00
Świteź WiązówOrzeł Pustków Wilczkowski1-12016-10-08 15:00
WKS WierzbiceNefryt Jordanów Śl.4-02016-10-08 15:00
 
Olimpia PodgajŚwiteź Wiązów3-22016-10-15 15:00
Rapid DomaniówLKS Stary Śleszów5-22016-10-15 15:00
Galakticos SolnaBKS Borów2-12016-10-15 15:00
Nefryt Jordanów Śl.Gromnik Kuropatnik0-22016-10-15 15:00
Orzeł Pustków WilczkowskiSzaluna Zębice0-32016-10-15 15:00
Polonia JaszowiceWKS Wierzbice3-02016-10-15 15:00
EKS Kolektyw RadwaniceFoto-Higiena Błyskawica II Gać4-22016-10-15 15:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
BKS BorówOrzeł Pustków Wilczkowski0-12016-10-22 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćNefryt Jordanów Śl.2-32016-10-22 11:00
LKS Stary ŚleszówGalakticos Solna1-12016-10-22 11:00
Świteź WiązówEKS Kolektyw Radwanice0-22016-10-22 11:00
Polonia JaszowiceRapid Domaniów3-02016-10-22 11:00
Szaluna ZębiceOlimpia Podgaj1-12016-10-22 11:00
WKS WierzbiceGromnik Kuropatnik2-22016-10-22 11:00
 
Galakticos SolnaPolonia Jaszowice1-42016-10-29 11:00
Nefryt Jordanów Śl.Świteź Wiązów2-02016-10-29 11:00
Orzeł Pustków WilczkowskiLKS Stary Śleszów4-22016-10-29 11:00
Gromnik KuropatnikFoto-Higiena Błyskawica II Gać2-22016-10-29 11:00
Olimpia PodgajBKS Borów7-12016-10-29 11:00
Rapid DomaniówWKS Wierzbice3-22016-10-29 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceSzaluna Zębice10-12016-10-29 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
WKS WierzbiceOrzeł Pustków Wilczkowski3-02016-10-30 11:00
Rapid DomaniówOlimpia Podgaj2-22016-10-30 17:00
 
Świteź WiązówGromnik Kuropatnik1-22016-11-12 11:00
Polonia JaszowiceOrzeł Pustków Wilczkowski2-22016-11-12 11:00
Szaluna ZębiceNefryt Jordanów Śl.3-12016-11-12 11:00
Rapid DomaniówGalakticos Solna1-22016-11-12 11:00
BKS BorówEKS Kolektyw Radwanice0-32016-11-12 11:00
WKS WierzbiceFoto-Higiena Błyskawica II Gać1-12016-11-12 11:00
LKS Stary ŚleszówOlimpia Podgaj1-52016-11-12 11:00
 
Orzeł Pustków WilczkowskiRapid Domaniów2-42016-11-19 11:00
Gromnik KuropatnikSzaluna Zębice2-32016-11-19 11:00
Olimpia PodgajPolonia Jaszowice4-32016-11-19 11:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćŚwiteź Wiązów2-22016-11-19 11:00
Galakticos SolnaWKS Wierzbice3-12016-11-19 11:00
Nefryt Jordanów Śl.BKS Borów8-12016-11-19 11:00
EKS Kolektyw RadwaniceLKS Stary Śleszów7-02016-11-19 11:00Stadion Osiedlowy w Radwanicach
 
Orzeł Pustków WilczkowskiGalakticos Solna0-42017-03-19 00:00
Nefryt Jordanów Śl.LKS Stary Śleszów8-12017-03-19 00:00
Olimpia PodgajRapid Domaniów1-32017-03-19 00:00
WKS WierzbiceŚwiteź Wiązów1-12017-03-19 00:00
EKS Kolektyw RadwanicePolonia Jaszowice2-22017-03-19 00:00
Orzeł Pustków WilczkowskiWKS Wierzbice4-62017-03-19 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćSzaluna Zębice2-42017-03-19 00:00
Gromnik KuropatnikBKS Borów3-12017-03-19 00:00
 
Rapid DomaniówEKS Kolektyw Radwanice0-32017-03-26 00:00
Szaluna ZębiceŚwiteź Wiązów1-02017-03-26 00:00
Polonia JaszowiceNefryt Jordanów Śl.1-12017-03-26 00:00
LKS Stary ŚleszówGromnik Kuropatnik2-22017-03-26 00:00
Galakticos SolnaOlimpia Podgaj3-12017-03-26 00:00
BKS BorówFoto-Higiena Błyskawica II Gać4-12017-03-26 00:00
 
Olimpia PodgajOrzeł Pustków Wilczkowski7-02017-04-02 00:00
Gromnik KuropatnikPolonia Jaszowice1-02017-04-02 00:00
WKS WierzbiceSzaluna Zębice7-12017-04-02 00:00
Nefryt Jordanów Śl.Rapid Domaniów0-02017-04-02 00:00
Świteź WiązówBKS Borów1-12017-04-02 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceGalakticos Solna4-02017-04-02 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćLKS Stary Śleszów4-12017-04-02 00:00
 
BKS BorówSzaluna Zębice1-02017-04-09 00:00
Rapid DomaniówGromnik Kuropatnik2-12017-04-09 00:00
Olimpia PodgajWKS Wierzbice2-32017-04-09 00:00
Polonia JaszowiceFoto-Higiena Błyskawica II Gać4-02017-04-09 00:00
Orzeł Pustków WilczkowskiEKS Kolektyw Radwanice2-22017-04-09 00:00
LKS Stary ŚleszówŚwiteź Wiązów2-22017-04-09 00:00
Galakticos SolnaNefryt Jordanów Śl.3-12017-04-09 00:00
 
EKS Kolektyw RadwaniceOlimpia Podgaj4-12017-04-23 00:00
Foto-Higiena Błyskawica II GaćRapid Domaniów3-12017-04-23 00:00
WKS WierzbiceBKS Borów2-12017-04-23 00:00
Gromnik KuropatnikGalakticos Solna3-02017-04-23 00:00
Szaluna ZębiceLKS Stary Śleszów2-52017-04-23 00:00
Nefryt Jordanów Śl.Orzeł Pustków Wilczkowski2-02017-04-23 00:00
Świteź WiązówPolonia Jaszowice0-52017-04-23 00:00
 
LKS Stary ŚleszówBKS Borów2017-04-30 00:00
Galakticos SolnaFoto-Higiena Błyskawica II Gać2017-04-30 00:00
EKS Kolektyw RadwaniceWKS Wierzbice5-12017-04-30 00:00
Rapid DomaniówŚwiteź Wiązów2017-04-30 00:00
Olimpia PodgajNefryt Jordanów Śl.2017-04-30 00:00
Polonia JaszowiceSzaluna Zębice2017-04-30 00:00
Orzeł Pustków WilczkowskiGromnik Kuropatnik2017-04-30 00:00
spacer
Export iCalendar 
League ©

 

Copyright by EKS Kolektyw Radwanice. Wszystkie prawa zastrzeżone ©
Powered by PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi.

Tworzenie strony: 0.71 sekund
.:Dezina 0ri0n:. Theme inspired by Dezina